Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ecsro Hotan Problem...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam taki problem:

Wchodzę na silka wpisuje passy i wszystko jest ok.

Wbijam na moja główną postać w Hotan .

Pojawia się obraz i może 1 klatka się poruszy i mnie wywala bez niczego (wyłącza mi silka) . bez komunikatu i w ogóle.

Dodam że nie grałem koło 3/4 miesięcy .

Na innych postaciach chodzi normalnie i w hotan downhgang i jangan...

 

BARDZO

Prosze o pomoc :D być może ktoś ma taki sam problem.

 

Aha. Silka updateowałem i wszystko na nowo.

 

(Ma ktoś no dc albo auto connect? Prosze o aktualne linki na pw!)

Opublikowano

Ja tak miałem na sjsro... wchodziłem przez bramę do hotan i nagle dc...

Poczekałem do następnego update i działa!

 

Tobie też radzę poczekać :)

Myźliż rze jezteś mądżejrzy odemnie? <Klik>

Opublikowano

Ale czy tylko jedną postacią?? Bo inne chodzą normalnie...

Pobierałem tylko gre z ecsro.net nie pobierlem Data20090909.part01.rar<- czy te ppliki sa potrzebne???????????????????

Opublikowano
Ale czy tylko jedną postacią?? Bo inne chodzą normalnie...

Pobierałem tylko gre z ecsro.net nie pobierlem Data20090909.part01.rar<- czy te ppliki sa potrzebne???????????????????

 

bez tych plikow cie wywali z serva....sciagnij je i graj ;]

Opublikowano

Znowu coś się stało i jestem zmuszony prosić was o pomoc ...

Dziś rano otwieram launchera i nic duuuuuuuuuuużo razy probowalem i dalej nic.

Zrobilem repak i dalej to samo czy może mi ktoś powiedzieć o co tu ku@!#$ chodzi??

Admin Cienia
Opublikowano

Masz nowe media.pk2 particles? Jeśli nie to pobierz, znajdzie je w moim podwieszonym temacie lub na stronie ecsro.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...