Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robie Spolszczenia, Chinskie Clienty, Przepisuje Obrazki


Vitron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam WAS!

 

Od dziś robie spolszczenia, chinskie clienty (chodzi o plik mc z ip), Robie konta oraz Przepisuje Obrazki

 

Wszytko jest za darmo ale oczywiście wejść w profil i dać 5* nie szkodzi.

 

Wszystko robie w godz:

 

PN-PT

 

15:00 - 21:00

 

SB-ND

 

12:00 - 22:00

 

Wszystkie pliki są wrzucane na ODSIEBIE!

Prośby o spol, clienty, obrazki piszcie TU

Konta na PW!

Konta i obrazki robie na kazdym privie!

Do spol lub clienta potrzebuje tylko IP!

Jeżeli ktoś chce clienta i nie zna IP niech pisze na PW

 

Pzdr Vitron999

Q4iKmxa.gif


  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://odsiebie.com/pokaz/6321281---29eb.html

- końcówka 100

 

Edit @

 

http://odsiebie.com/pokaz/6321530---828b.html

 

Matthew41

 

http://odsiebie.com/pokaz/6321659---8758.html

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Iwem wiem pomyluilo mi sie

 

Tymbark445

http://odsiebie.com/pokaz/6321822---065b.html

 

MrNooB

http://odsiebie.com/pokaz/6321914---3750.html

 

http://odsiebie.com/pokaz/6322055---6735.html

 

LubieMielone

 

http://odsiebie.com/pokaz/6322209---1cd6.html

 

PS. piszcie koncowki z tym ":" a nie z kropka!

Q4iKmxa.gif


Opublikowano
spl pod serv bez hamachi ip do spl : metinksq.selfip.net

 

Tego sie nie da zrobic!! To nie jest IP musisz wejsc na proxifiera i dac mi IP. Spol i tak pochodzi z 3h bo koles ma zmienne IP!

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Proszę 2 spolka na ip

5.107.220.191

i na 5.107.220.100

 

Pozdrawiam

Klikaj klikaj..

Dokładnie tak. Jeszcze kawałek.

Klikaj jeszcze :).

Klikaj tak tak!

Dalej jeszcze!

Klikaj!

Klikaj no!

Już prawie koniec..!

Doszedłeś do skarbu! Teraz kliknij tylko w to a tam znajdziesz Trade Hacka v.1.2 :>.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Prosze o spolszczenie:5.135.172.190

I mam jeszcze jeden problem bo zrobilem sobie sam spolszczenie wchodzi do wybor postaci laduje mapke i sie wylacza?Moze wiesz co sie stalo dodam ze czytalem ten temat co trzeba zrobic jak tak sie dzieje ale wszystkie porty odblokowane i nadal jest tak samo :/.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...