Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Paktofonika i jej "fani"


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lubie rap , Paktofonike rowniez . Na film wlasnie jade w sobote . Co do tego tematu to coz.. tak to jest juz . Kiedys widzialem komentarz do zdj paktofoniki taki : kiedy bedzie jakis koncert z Magikiem ? jestem wielkim fanem Paktofoniki .. :X

Opublikowano

ja się nie przejmuję takimi sezonowcami, przeminą tak jak dziewczyny podniecające się na widok polskich piłkarzy ;) sam na film namówiłem kolegę który normalnie nie słucha rapu i jutro idziemy do kina

fs_overall.png

Opublikowano

Tak was to boli że więcej osób słucha zespolu?

Mają prawo ja pierdole..

Ja słucham ponad 5 lat pfk pójde na film a to że jest teraz na to moda powinno cieszyć (fanów)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Tak was to boli że więcej osób słucha zespolu?

Mają prawo ja pierdole..

Ja słucham ponad 5 lat pfk pójde na film a to że jest teraz na to moda powinno cieszyć (fanów)

Nie zrozumiałeś przekazu a on jest najważniejszy w hip-hopie -.-
Opublikowano

Ty czegoś nie rozumiesz ja wiem jak jest PFK nie miało takiego rozgłosu a ich muzyka jest wspaniała i słuchacze słuchając jej czuli sie "wyjątkowsi"?

 

Teraz moda na pfk czyli kupa kidów słuchająca PFK "bo tak" no mnie to boli ale to raczej nic złego..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mi osobiście sprawa fanów i pseudofanów jest obojętna... ;)

 

Słucham PFK od 3 lat(może mało ale wiele lat nie mam), to co wg. mnie wyróżnia ich od dzisiejszych zespołów to tekst i przekaz... Teraz to większość jest o biedzie w kraju itd. ciężko mi moje gusta zaspokoić... A PFK? Wszystko od nich jakoś w ucho wpada i nie chce wyjść... ;)

 

Poza tym Magik był jednym z najlepszych(jeśli nie najlepszym) MC w swoim czasie... ;) Myślę, że w dzisiejszych czasach zjadłby niejednego kozaka... ;)

Opublikowano

Chuj im w dupe. Tyle odemnie :).

 

//Na film idę, pewnie ledwo się przecisne...

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Pozwólcie że zacytuję jeden bardzo mądry komentarz z

:

 

Jak dla mnie to nieważne ile kto ma lat i od jak dawna słucha PFK bo czas i wiek to tylko liczby, i nie maja żadnego znaczenia, ponieważ liczy się to co ma w sercu. Nie rozumiem czemu ktoś ciśnie po 14 letnich fanach PFK. Co za młodzi są na słuchanie tej muzyki ? Nie i obrażając ich sam zachowujesz się jak 14 letnie dziecko. Więc ogarnijcie się, i wsłuchajcie się w tekst tej piosenki.

 

Absolutnie się z tym zgadzam. Co was obchodzi czy ktoś zainteresował się PKF kiedy zaczął się szum o "Jestem Bogiem", skoro może właśnie dzięki temu zaczną się interesować PKF?

Game Over

Opublikowano

Mi osobiście sprawa fanów i pseudofanów jest obojętna... ;)

 

Słucham PFK od 3 lat(może mało ale wiele lat nie mam), to co wg. mnie wyróżnia ich od dzisiejszych zespołów to tekst i przekaz... Teraz to większość jest o biedzie w kraju itd. ciężko mi moje gusta zaspokoić... A PFK? Wszystko od nich jakoś w ucho wpada i nie chce wyjść... ;)

 

Poza tym Magik był jednym z najlepszych(jeśli nie najlepszym) MC w swoim czasie... ;) Myślę, że w dzisiejszych czasach zjadłby niejednego kozaka... ;)

 

1310480585093.jpg

 

 

A co do tekstów to one są tak w chuj dobre i z przekazem że...

 

No to kwita

Oto w nowym świecie cię wita

eM A Gie I Ka

I Paktofonika

Masz jakieś ale?

Się zmachałeś?

Albo spadłeś z byka

Coś czyka Cię, drapie

Coś cię dotyka

Lub fatalnie

Upośledzony emocjonalnie

Mówię ci legalnie

Sterowany zdalnie

Teraz siadaj - ja wykładam

W ciszy słuchaj

Bynajmniej

To nie poezja dla ucha

Aha, u-cha-chany

Ja bo sprawa krucha

Próżnego kłamczucha

Co wyzionął ducha

 

albo

 

Perfekcyjne opanowanie języka pomaga mi robić Cię jak chcę

Pokłon tobie, wkomponowanemu w podłogę MC

Nareszcie mój sztandar na maszcie

Wreszcie długo oczekiwane wejście smoka

Stawiam sprawę jak kawę na ławę

Że fenomenalnie miotam

Witam

Rewelacyjnie przeplatam zdań złącza

Niekończąca się opowieść, kiedy Fokus się włącza

Fiku-miku na patyku, dylu-dylu na badylu

Cuda wianki na kiju

Byleby dalej do celu

U, podoba mi się tu

Gdy w ręku ostre rzeczy, mogę cię pokaleczyć

Z Twego ucha jucha bucha

Za wysoko lecisz, zmysły tracisz

I o to chodzi stary

Cztery wymiary kultury hip hop

Który ze mną w konkury na mój słowotok

 

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

Większość z nich to są sezonowcy którzy chcą być fajni tak samo jest przed wood stockiem 1 miesiąc każdy synek lub laska 15 - 17 lat mówi na 100 % Jadę na wood stock i tak rodzice go nie puszczą a nawet jak się go spytasz co gra albo o 2 tytuły jakiegoś zespołu który gra to on ci nie odpowie .

1396292564-U784394.png
Opublikowano

No straszny wylew "fanuf" pfk się zrobił po filmie. Każdy teraz się jara Magikiem i pfk tylko że słyszeli max 2 piosenki i nawet nie wiedzą jak Magik się nazywa.

Tak samo był ostatnio film this is it i od razu kurwa tysiąc pięćset sto dziewięćset fanów i fanek Michaela Jacksona. Jestem naprawdę zirytowany takim podejściem

całej tej szarej masy która staje się fanami kogoś a po miesiącu przestaje bo to już nie jest modne.

Osobiście słucham czasem pierwszej i drugiej płyty k44 (moje ulubione) ale nie uważam się za jakiegoś strasznego fana Magika choć słucham tej muzyki z 7-8lat.

HBV27j.png

Opublikowano

Pozwólcie że zacytuję jeden bardzo mądry komentarz z

:

 

 

 

Absolutnie się z tym zgadzam. Co was obchodzi czy ktoś zainteresował się PKF kiedy zaczął się szum o "Jestem Bogiem", skoro może właśnie dzięki temu zaczną się interesować PKF?

 

Mam baardzo podobne podejście do tego tematu...

Opublikowano

Nie chce mi sie czytac tych komentarzy ale powiem tak

 

Jaram sie PFK od 2k5roku.. byłem wtedy szczeniakiem z gilem w nosie i jaram sie PFK do dzisiaj...

A jeżeli chodzi o tych niby "sezonowców" jak wy to nazywacie, czy to jest aż takie złe że ludzie interesują się Paktofoniką? Fakt...większość tych fanów teraz jest dzięki Jesteś Bogiem, aczkolwiek ja sie cieszę że fanów jest coraz więcej..szczegolnie tych młodych i mam nadzieje ze PFK przetrwa jeszcze wiele pokoleń...po filmie niektórym przejdzie.. niektórzy bedą się tym jarać dalej...na moje nie powinno to nikogo interesować kto w jakiej muzyce gustuje, czego i kiedy slucha itd..

Tak samo jeżeli chodzi o film... nie jest on kierowany tylko do fanów PFK ale i do młodych jak i starszych ludzi którzy tą muzyką się nie interesuja...

Pozdrawiam.. :)

 

@3UP

 

pierdolnij sie w łeb i zdychaj, widocznie jestes za malym szczeniakiem by dobrze interpretować teksty PFK :)

1352135286-U485574.png 1612_mmt.png

Opublikowano

Wracam właśnie z filmu, powiem tak obok mnie siedziały jakieś gimbusy ( pewnie się zerwali z lekcji ) i rzucali w ludzi popcornem ._. jak usłyszeli jakieś przekleństwo to odrazu w śmiech .. a co do filmu, dla mnie 8/10 . było parę śmiesznych sytuacji, większość kawałków pfk. wolałem obejrzeć to niż jakiegoś misia który bzyka laski i pali gandzie :x

Opublikowano

@3UP

 

pierdolnij sie w łeb i zdychaj, widocznie jestes za malym szczeniakiem by dobrze interpretować teksty PFK :)

...Jak można takie gówno dobrze interpretować?

 

 

 

Raz, dwa

Raz, dwa

 

Mam jedną pierdoloną schizofrenię

Zaburzenia emocjonalne

Proszę, puść to na antenie

Powiem Ci, że to fakt

Powiesz mi, że to obciach

Pierdolę Cię

I tak rozejdziesz się po łokciach

Bo ja jestem Bogiem

Uświadom to sobie

Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie

O, rany, rany

Jestem niepokonany

Ha I Pe Ha O Pe

Bez reszty oddany

Przejebany

Potencjał niewyczerpany

Chyba w DNA on był mi dany

Czekaj Fokus, Rah

Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy

Gdy poznają mój urok osobisty

Duszę artysty

To jaki jestem skromny i bystry

Szczery do bólu, że aż przezroczysty

I wiesz co mnie boli?

Że w głowach się pierdoli

Zakłócony pokój ludziom dobrej woli!

 

Jestem Bogiem

Uświadom to sobie sobie

Ty też jesteś Bogiem

Tylko wyobraź to sobie sobie

 

W pełni poczytalny

Za czyny swe odpowiedzialny

Jak Ty nieprzemakalny

Pędzi tu jak halny

Wyprzedza świat realny

Nawiedza wirtualny

System binarny

Materiał łatwopalny

Da przepływ momentalny

Energii cios werbalny

Kandydat potencjalny

Na występ teatralny

Doznajesz szoku w 2000 roku

Za to spalmy

Pora na elaborat eksperymentalny

W sposób niekonwencjonalny

Głoszę treści, słuchaj, proszę

Trafiam Cię w punkt centralny

Wiedz, że niepewności spłoszę

Nastroszę się

Gniew boski jest nieobliczalny

Unoszę Cię

Bo z góry widok kapitalny

I idealny obraz, jak krajobraz tropikalny

Monstrualny krach - Rah nieprzewidywalny

 

Jestem Bogiem

Uświadom to sobie

Ty też jesteś Bogiem

Tylko wyobraź to sobie

 

Widzę, widzę, widzę

Więcej, wiem więcej

Tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia

Hip-hop to mój sensej

I rzucam tym

A to jak kauczuk

Czysta technika

Żadnego ego fałszu

Niuanse

Sensacyjne seanse

W bezsensie sens jest jedynym awansem

Balansem w naturze

Równowagi korekta

Unoszę się ponad to

Na specjalnych efektach

Cel

S M O K na kartki biel

A N B L O K E J B L

Lekko jak hel napełniam trwogą

I zapewniam jak wrogom kontakt z podłogą

Twą dozgonną chęć dorównania swym bogom

Ogrom PFK

Podąża swą drogą

Przysięgam na ogon

Uwierzysz w co zechcę

A poczujesz jeszcze od tych lepsze dreszcze

 

Nie dam w tym temacie pisać że teksty PFK są dobre, bo nie są. Możecie sobie ich słuchać, ja wam nie zabraniam, ale nie obrażajcie dobrego rapu tym czymś. Napiszcie mi tutaj kilka sensownych cytatów na potwierdzenie zajebistości pfk. Ten tekst który dałem w spoilerze to podobno najlepszy ich kawałek, a ja w nim sensu nie widzę. Jeżeli widzicie w nim sens i głęboki przekaz to mi wytłumaczcie.

Taka Guova nawet jest lepsza od nich.

Aha i dodam że K44>PFK.

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

Jestem pierogiem tylko wyobraź to sobie, sobie..

Ten czarodziej to miał wyjątkowego pecha.

Nie słucham i na film nie pójdę szkoda hajsu.

 

photo-18791.jpg

 

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Opublikowano

Jestem pierogiem tylko wyobraź to sobie, sobie..

Ten czarodziej to miał wyjątkowego pecha.

Nie słucham i na film nie pójdę szkoda hajsu.

 

photo-18791.jpg

 

 

Aha, gawno mnie to obchodzi. szkoda hajsu, ok idź na amerykańskie komedie ;) marny z Ciebie troll.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...