Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy champ do tf i Late Game


byldezpolnocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mundo to tró tank, który imo tylko wbija na ad carry, ma mały zasięg aoe i po prostu ma przyjąć obrażenia

btw. Nikt nie wspomiał o kennenie który robi flash+ulti+zhonya i pa pa, po 1000 dmg na jeden cel w late

am%C3%A1simar_eune_103_0_nozg.png

Opublikowano

Napewno nie top ;)

 

A Dr.Mundo dobry jest w TF i Late Game ??

Popiszcie mi troche o tym championie

Nunu viable pick :) Bardzo dobry na topa, ale sytuacyjny.

XIN ZHAO Jak coś to buduje się go pod offtanka, jako ad carry zabija przeciwnego ad/ap carry w sekunde i sam ginie.Plusy:

 

+doskok

+podrzucenie

+poje*any dmg

+odrzucenie

+pasywka

Chodzisz nim na topa, budujesz pod off tanka. Xin w late nie ma już takiego dmg, ale jest wytrzymały.

nf5l38.jpg
Opublikowano

sporo noobow w temacie, jak nie macie pojecia o tej grze to nie zabierajcie glosu

 

 

pierwszy post w temacie jest o shaco, ktory nie ma zadnego lategame i jak to forum traktowac powaznie?

Opublikowano

sporo noobow w temacie, jak nie macie pojecia o tej grze to nie zabierajcie glosu

 

 

pierwszy post w temacie jest o shaco, ktory nie ma zadnego lategame i jak to forum traktowac powaznie?

Już o tym napisałem ;) A ktoś odpisał, że jak ktoś się nafeeduje w early to nie może mieć słabego late...

nf5l38.jpg
Opublikowano

Ryze, ulti zmieniające skille na AoE, niesamowity dmg w mid i late game, w early trochę słabszy ale daje radę, budowany pod manę, tankowaty, niskie cd.

Czwarte konto na MPC Forum :) Będzie kolejne 100%? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...