Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Mam viste x64 bit...

mam zainstalowany koreański wszystkie krzaczory się pokazują jednak kiedy ja chce pisać w tokenie to pokazują mi się "?" i to tylko na "ęśążź" takie polskie znaki oczywiście z przytrzymanym altem prawym , ponieważ gdzieś tak przeczytałem ze tak trzeba.

Jeśli ktoś wie jak zrobić żeby działało proszę o szybką odpowiedź

 

załączam zdjęcia jak by ktoś miał jakieś wątpliwości że coś źle ustawiłem

To jest ukryta treść, proszę

 

@down

chodzi mi o to ze jak klikne "alt + a" to pokazuje mi się "?" zamiast krzaczora a jak np "alt + q" to nic mi się nie pokazuje :P "?" pokazuje się tylko jak chce napisać polski znak

<img src="http://img207.imageshack.us/img207/1305/sygna2fd4.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://www.speedtest.net/result/550689878.png" border="0" class="linked-sig-image" /><-- można pozazdrościć :P

Opublikowano

nie rozumiem pytania ??

ą,ż,ó,ć i ine nie da rady napisac w krzaczorach ;P

chyba o to ci chodziło bo np w ksro jak grałem 2 lata temu na ksro to tez to miałem :)

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

Jak masz ustawiony język koreański to nie dasz rady pisać polskich znaków. Chyba że zrobisz 2 profile w windowsie, jeden żeby grać w ksro, a drugi do innych spraw np. gg, mpcforum itp.

Sig.png

Opublikowano

nie zrozumieliście mnie :P

nie mogę pisać krzaczorów ... widzę krzaczory ale nie mogę ich pisać a jak wpisuje token to pisze z altem czyli np ąśś to są polskie znaki ale jak zmienię na koreański pokazują mi się "?" zamiast krzaczora

<img src="http://img207.imageshack.us/img207/1305/sygna2fd4.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://www.speedtest.net/result/550689878.png" border="0" class="linked-sig-image" /><-- można pozazdrościć :P

Opublikowano

To nie w tym problem. Rosire nie ma racji, będziesz mógł pisać pl znaki ale w niektórych programach zamiast polskich znaków będziesz miał krzaka ;d.Musisz wejść w opcje regionalne i językowe i w opcji: język dla programów nie obsługujących unicode przełącz z pl na koreański język. Potem tylko jak jesteś w grze i masz kod do przepisania to klikasz lewy ctrl + lewy shift a następnie prawy alt i krzaczysz po kr :)

 

pozdrówka

sygna1o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...