Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♦ Pierwszy w Polsce! ♦ [SPOLSZCZONY] [NIEBIESCY vs. CZERWONI] [BITWA NA ŚNIEŻKI] [80 SLOTÓW] [NOWE MAPY] [OFICJALNA REKLAMA]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Paintball jest realistycznym i unikalnym serwerem Minecraft'a.

 

Jest to nowy rodzaj bitwy w której walczy - Drużyna niebieskich kontra Drużyna czerwonych.

 

 

1.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.png

 

8.png

 

9.png

oco.png

Kiedy rozpoczyna się odliczanie do uruchomienia rundy, gracze otrzymują możliwość wyboru drużyny wpisując polecenie na czacie (poniżej).

 

Gdy odliczanie zostaje zakończone, runda paintball jest uruchomiana. Wszyscy gracze otrzymują po 100 śnieżek.

 

Uderzenie śnieżką skutkuje natychmiastowym wyeliminowaniem z rundy. Gdy tylko 1 gracz przeżyje, zwycięstwo odnosi jego drużyna.

 

Mapy są dodawane stale.

adm.png

MrDavidsonek - założyciel serwera, sprawy techniczne,

 

MrOuti - headadmin, technik serwera

 

reg.png

 

1. Nie korzystaj z modów.

2. Nie korzystaj ze zmodyfikowanych launcherów(typu nodus).

3. Nie wykorzystuj bugów.

4. Nie spamuj.

5. Nie zachowuj się rasistowsko.

6. Nie obrażaj innych.

7. Nie reklamuj.

 

Aktualnie jesteśmy otwarci na aplikacje ku stanowisku moderatora.

Proszę zapoznać się z poniższymi wskazówkami i wypełnić wniosek jeśli jesteś zainteresowany. (Uwaga: nie na wszystkie wnioski odpowiedź zostanie udzielona natychmiast)

 

Moderatorzy mają takie samo prawo do gry, jak normalni gracze. Oczekuje się, że zwracają się z szacunkiem do wszystkich graczy na globalnym czacie. Powinni też monitorować czat, gdy są online i pomagać każdemu, kto potrzebuje go do swoich potrzeb i pytań.

Poniżej znajduje się rozpiska kilku kar ogólnych do wykorzystania w razie potrzeby:

 

Wyciszenie:

-SPAM,

-Klnie cię(na 5, lub 10 minut)

-Nadmierne korzystanie z CAPSLOCKA. (Całe zdania, 80% zdania, wiele zdań, itp.)

-Rozmowy o innych serwerach(nie dotyczy serwerów sieci),

-Brak szacunku do moderatora/administratora

 

Banowanie:

-Wielokrotny SPAM na głównym czacie(po wyciszeniu)

-Rasizm - ban na 3 godziny(pierwsze 3 razy),kolejny ban na 3 dni, a następnie permanenty,

-Reklama - PERM

 

 

Nick w grze:
Wiek:
W jakich godzinach będziesz moderował na serwerze?:
Czy zostałeś kiedyś zbanowany/wyciszony?:
Jeśli tak, to dlaczego?:
Czy masz doświadczenie jako Moderator?:
Dlaczego uważasz, że zasługujesz na tę rolę w stosunku do innych?:
Dodatkowe informacje:

Podania maja być wysyłane na email: [email protected]

ts.png

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3, szczególnie podczas gry będzie on bardzo pomocny.

ADRES IP: ts.desiregames.pl

dane.png

b_350_20_2EA2DB_1F8CCC_000000_111111.png

Adres IP: mc.desiregames.pl:25565

Sloty: 80

 

Adres IP: mc.desiregames.pl:25565

 

4.jpg

 

4.png

 

5.png

 

6.png

 

7.png

 

2.png

 

3.png

 

10.png

 

Do modów - To oficjalna reklama inne porszę o usunięcie

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Nowicjusz
Opublikowano

Fajne mapy i wgl fajnie to wyglada

Nie powinienes dawac all do tytułu xD

Mapy same się wybierają losowo czy Ty coś tam tp'asz jednych tu drugich tu i nawalanka?

Automatycznie all ?xD

Opublikowano

Wpisujesz /pb red lub /pb blue

 

I dochodzisz do drużyny.

 

Mapy wybierają się losowo. Wszystko automatycznie zobaczysz na serwerze :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up

 

Jaki event ? Kto go orgianizował ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Podajże Ty lub Dawid. Odbył się o 17:35 wczoraj lub przedwczoraj. Nie pamietam dokładnie.

Droga administracjo! Proszę o zdjęcie procentów!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...