Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TerminationSro]~[Arabia Update]~[130 CAP]~[Odświeżony Serwer]


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam servera Termination strata czasu wszystko jest ok do momentu kiedy na spocie zaczynasz dropić 13D walka o spota, koleś popłakał sie swojemu koledze GM Army ze <<bijemy na jego spocie>> dostaliśmy wszyscy w pt bana na 3dni bez ostrzezenia ,kolega Daxer92 ma rację ,wydropić coś na 13D np suna graniczy z cudem tydzień bicia mobs po 9h i nic ewentualnie jakis 12D sox, bot odpada za niego także ban ewentualnie utrata konta.Ogólnie odradzam jesli nie chcecie sie rozczarować .Uciekamy na inny server wytrwałym w dropieniu sunów 13D życze powodzonka .ZABIJAKA008

Opublikowano

Totalnie sie zawiodlem na servie, Support favoryzuje niemieckich graczy i dodatkowo pomaga im. np. podam przyklad expisz na spocie, przychodzi ksuc ci II_Kombat_II (niemieckie dziecko,wizz 130lv sun staff 130lv) zaczyna sie placz lament ze to jego spot, po czym olewajac go pisze ze kumpel gm zbanuje konta, najpierw byly masakryczne dc co chwila (dziwne tylko moje i kumpla chary) a pozniej jak to nie pomoglo bany na 3 dni:) wiec nie polecam wogole tego shitu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...