Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wracamy Z 40 slotami i Nowym Servem REALLIVE!] [WORLDCRAFTER] [Real-Life,Freebuild,SAMOCHOY + SURVIVAL GAMES] [1.3.2] [Ts3] [Firmy, Gospodarka]


xXxDromikxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA JAK KTOS MA HAMACHI TO NIECH USUNIE BO NIE WEJDZIE NA SERVER!!!!!!

 

post-731957-0-42236000-1348063289.png

 

Czesc wam Wszystkim

:)

Zapowiadam mam oczekiwany pare tygodni Nowy Server Real-Life / Freebuild

Wkoncu skonczylismy mape i budowe servera

;) Wiec postanawiamy go otworzyc i zaprezentowac przez swiatem!!!

Tylko u nas miasto z 546 Blokami mieszkalnymi, parkami i innymi Atrakcjamii

:).

 

 

post-731957-0-67357200-1348063497.png

 

Zaczynamy w Miescie Nowym Yorku. Co jest naszym pierwszym celem?

Co Chcemy! Mozesz zarabiac na swoja wlasna duza dzialke lub zakupic mieszkanie w jednym z Wiezowcow! Mamy Fabryke Gdzie mozemy pracowac, oddzialy Bankowe, Zkladaj Firmy lub dolacz do obecnych!

 

+ Wielke Przepiekne miasto

+ Ogromna ilosc Dostepnych Darmowych Rang oraz Platnych!

+ Dojrzala i Ogarnieta Administracja

+ Ciagle Otwarta Administracja

+ Tani, i Bardzo Efektywny VIP

+ SurvivalGames

+ SAMOCHODY!

:D

+ Sklepy Dla Graczy

+ Opcja Gry na Survivalu!

+ Jobs

+ Profesjonalna Strona ze Sklepem i Informacjamii!

+ Areny, Biura, PVP, Moby, End, Nether

+ Autorskie Pluginy pisane odrecznie

+ Zawsze pomagajaca Administracja

+ Przemyslana Gospodarka i Ekonomia Na Serverze

Tego Mozna Wymieniac nie skonczonosc czas na - :

- Niestety Mapa nie jest Recznie Budowana Lecz wiele poprawek

- Poki co tylko 40 slotow! Lecz to zupelnie wystarcza

:)

 

IP Servera: worldcrafter.srvmc.pl

Lub (jak nie dziala to)

5.39.47.96

 

Sloty: 40

 

 

post-731957-0-80026600-1348064242.png

 

Bezposredni Kontakt Mailowy:

GG:

41375228

 

Zapraszam wszystkich Serdeczniel, na Koniec Pare SS

Z Spawna!!!:

 

post-731957-0-82383200-1348064368_thumb.png

post-731957-0-21150200-1348064392_thumb.png

 

Samochody:

 

Sa to MineCarty. Aby jezdzic stawiamy MineCart na ulice i jedziemy Lecz:

Pamietaj, jak nie masz prawo jazdy policja cie moze wsadzic za kratki lub bedzie kazala zaplacic grzywne. Prawo Jazdy Mozemy Zdobyc u jednego z Egzaminatorow.

 

Firmy:

 

Aby zalozyv Firme Potrzbujemy 40000 Euro, pomysl i talent. Piszemy wtedy do Administratora. On przydzieli nam jeden Caly Wielki wiezowiec do naszej dyspozycjii, oraz da Specjalne Rangi oraz Publiczny warp.

 

Fabryka:

 

Tam mozemy zarabiac kopiac w danych sektorach. Wybieramy prace i kopiemy

:) znajdziemy tam tez Rzeznie, Farme Owiec itd.

 

Galeria:

 

Znajduje sie na dole Spawnu, oraz na /warp sklep

Aby Miec sklep potrzebujamy troche gotowki

:)

 

Mieszkania:

 

Jak nie stac nas na dzialke, to mozemy wynajac Cale pietro w dowolnym wiezowcu. Piszemy do Admina a on nam wyceni mieszkanie!

 

Dzialki:

 

Kupuje sie je automatycznie w swiecie dzialkowym na ktory prowadzi portal na spawnie!

Koszt dzialki to jedynie 2000 Euro.

 

VIP:

 

Co tu opowiadac :P dla chetnych jest komenda na kupno /vip .

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Opublikowano

Prezentacja taka sobie, za mało opisane o tych samochodach, gospodarce i ogólnie na czym ma się opierać rozgrywka.

Prezka 4/10

Serwer, zobaczymy jak wypadnie czekam! :)

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Jest limit w zakładaniu kont, usuń go, bo nie mogę się zarejestrować.

Opublikowano

Napisze do Hostingu a Serv mam z Dedyka MineServ. Zalatwie Problem a jak nie to zmianiam hosting nie martwcie sie :)

Mogę ci pomóc znam ich, wpadnę do nich na tsa ;)

Ja też miałem dużo problemów i nieźle się z nimi nagadałem.

2w4gxes.jpg

Opublikowano

do ni cze go !!!! VIPY cie zabijaja Admini nie pomagaja

Tematy ci się chyba pomyliły, bo z serwerem nie da się połączyć, a nikt nie ma VIP-a po tak krótkim czasie, także za ten spamik piękny raporcik.

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Serwer jest fajny ale mam pytanie ponieważ na serwie nie dostałem na nie odpowiedzi może ktoś tutaj mi pomoże a mianowicie żeby zrobić kilof potrzeba drewna a ja nie wiem gdzie to drewno znaleźć.

Cześć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...