Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] [NO-PREMIUM] [SV+FRAKCJE] [HEROES] [40SLOTOW] yonjicraft


Vcae

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.INFORMACJE

 

 

SLOTY: 40

TRYB: SV+FRAKCJE

PLUGINY: Posiadamy pluginy autorskie (by yonji)

A także:

-Heroes

-Factions

-Oraz kilkanaście innych (konfiguracyjnych itp.)

 

 

2.HEROES

 

 

Posiadamy bardzo rozbudowany plugin heroes

Jest około 35klas

Na serwerze maxymalny poziom to: 99

Po wyexpieniu 99 lvl możemy zmienić klasę

Klasy są dzielone na:

-Wojownik

-Łucznik

-Kapłan

-Mag

-Łotrzyk

 

Każda klasa posiada 2 podklasy

Oczywiście w zależności jaką podklasę wybierze

Każda podklasa ma 1 podpodklasę

 

Na początku każdy jest przybyszem

Który nie posiada żadnych umiejętności

 

EXP zdobywamy za:

-Zabijanie potworów

-Zabijanie zwierząt

-Zabijanie graczy

-Wykonywanie Questów

-Lub można wygrać w konkursach

 

Przybysz dostaje exp jeszcze za:

-Kopanie

 

Na serwerze zapewniamy balans klas ;]

Jeżeli ktoś pamięta stary yonjicraft

Stare klasy zostały zmodyfikowane

Przez Ncturme oraz yonji

 

Wszystkie klasy mogą używać wszystkich mieczy ALE

Każdy będzie bić mniej lub więcej z diamentowego miecza ;]

NP. Mag bije 15 dmg z Diamentowego Miecza

A wojownik bije 30 dmg z Diamentowego Miecza

Oczywiście to tylko przykład

 

To chyba tyle o Heroes :]

 

 

 

3.TEAM

 

 

HeadAdmin: yonji

Admin: Ncturme

Moderator: NajkersPL , Appleeyes

KidModerator: DriftujacaWoda

IP: s39.csrv.pl:10706

 

~Ncturme

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiedź dodana 2 dni przed , lepiej chyba tak niż 2 tyg przed gdzie nic nie jest gotowe i wiadome , i tak wgl to wiem że wam "apetyt" na serwer robię :P

Opublikowano

Zagram na 100% grałem mam nadzieje ze nie będzie 'wielkich' zmian jak serwer wystartuje tak jak to było w 1 edycji !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

"Wielkich" zmian nie będzie , a jeżeli już to na lepsze , klasy będą miały większy balans jeżeli wszystkie będą mogły nosić diamentowy miecz , bo w pliku klasy można ustawić dmg , a wtedy mag miał kamienny miecz i nie potrzebował diaxów :]

Opublikowano

Już niedługo start . Już ekipa zebrana :D . Jest nas 6 !

Pierwsza edycja byla zajebista ale wielkie zmiany i skonczyłem .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Mamy gotowe 29klas :P Został jeszcze łucznik ale z nim nie będzie problemów . Start mam nadzieje ze odbędzie się bez problemów .

Teraz idę do lekarza wrócę coś o 16 , mapa będzie już gotowa a ostatnia klasa łucznik zostanie zrobiona do tej 18 , później sprawdzamy bugi ect .

Opublikowano

Grałem na yonjicraft i mi się podobał strasznie, to już chyba 5 odsłona?

 

PS Będe grał na nowym nicku ^^

Opublikowano

Musicie nam wybaczyć ale gdy poprawilem klasy wywaliło mi notepad++ i musialem od nowa edytowac , start serwera może się spóźnić o max 30min , ale może uda sie wystartować o 19.30

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...