Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwykły Hardkor aka. Kwadratowa Masakra (WL) (PVP)


TakerMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z minecraft.net : SerusssMc

Wiek : 13

Czas grania w Minecraft: Gram od Alphy a gram w minecrafta po 4 5 h:D

Co chciałbym tu znaleść :Chciałbym tu znaleśc dobrych graczy ktorzy nie griefuja itp chciałbym zagrać na tym serwerze ponieważ widze ze założyciel tematu jest spoks

Kilka słow o sobie : Jestem uczciwy mily dbam o zasady itp Lubie informatyke gry itp

Opublikowano

Nick z minecraft.net :Hex95

Wiek :17

Czas grania w Minecraft: od wersji alpha 1.2.6

Co chciałbym tu znaleść : normalnie kwadratową maskrę

Kila słow o sobie :a co mam powiedzec lubie grac chyba starczy nie ?\

ps jak szukasz admina pisz

Opublikowano

Nick z minecraft.net :Decoyfap13

Wiek :15

Czas grania w Minecraft:od 2 lat,2h dzienie

Co chciałbym tu znaleść :mila atmosfere i ogarniety graczy

Kila słow o sobie :milym umiejacym sie dzielic i pomagac graczem

Opublikowano

Nick z minecraft.net : Arcy

Wiek : 14

Czas grania w Minecraft: od bety 1.2 czyli coś koło 2 lat.

Co chciałbym tu znaleść : Miła atmosferę, przyjaznych graczy, ogarniętą administrację, fajny serwer;p

Kila słow o sobie : Jestem Łukasz i mam 14lat. Lubię ujeżdzać konie oraz "byki". Moje zainteresowania to malarstwo wszelakie, architektura.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nick z minecraft.net :Orizinis

Wiek :14

Czas grania w Minecraft:od 1.2_02

Co chciałbym tu znaleść : ogarniętych ludzi i miłą atmosferę

Kila słow o sobie :Miły i lubiący współpracę człowiek. Interesuję się informatyką, lubię Skrillexa, avicii, david guetta a lubię ich za muzykę którą tworzą i która brzmi świetnie na full słuchawkach.

Opublikowano

Nick z minecraft.net : craftrobi98

Wiek :15

Czas grania w Minecraft: 2lata

Co chciałbym tu znaleść :ogarniętych ludzi

Kila słow o sobie : Robert, skype robert.wensker ,gram w piłke w klubie sportowym

Opublikowano

próbujcie wejść na serwer, nawet gdy admin nie napisał posta! ja tak wlasnie wszedłem i sobie gram ;p bo zostałem dodany na wl ale nie zostałem poinformowany. Ip macie w 1 poscie.

 

Edit:// spoznilem sie ;D

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Wiek :15

Czas grania w Minecraft:1.2.6 alpha

Co chciałbym tu znaleść :Fajny Server I Przyjaciół

Kila słow o sobie :Lubie Żelki Sport i informatyke Piłke Jestem Miły I Przyjacielski

 

 

Nick W MC domi123451

Opublikowano

Nick minecraft.net: vixen10

Wiek: 15 lat

Czas grania w Minecraft:Gram w minecrafta od wersji1.2

Co chciałbym tu znaleść: zabawe

Kila słow o sobie : Jestem Dawid z warmii mieszkam w Olsztynie, lubie grać w noge.

Opublikowano

Nick minecraft.net:Ganeraxis

Wiek: 15 lat

Czas grania w Minecraft:od wersji 1.2_02

Co chciałbym tu znaleść: miłych ludzi

Kilka słów o sobie: Mam na imię Rafał mam 15 lat jestem miły i chciałbym dostać szanse zagrania a serwerze typu Kwadratowa Masakra.

http://www.pajacyk.pl/

Kliknij w zielony brzuszek pajacyka jeżeli pomogłem.

 

 

minecraftplayer.jpg

mpcforum.jpg

 

Posty:

50

100

150

200

250

300

 

Na minecraft.mpcforum.pl pod nickiem: GaneR

mca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano

nick minecraft.net: bartik246

wiek:12 lat

czas grania w minecraft: od wersji 1.0.0

Co chciałbym tu znaleść: Klimat Kwadratowej Masakry

Kilka słów o sobie: Jestem Bartek i lubie grać w minecrafta. Interesuję się informatyką.

Opublikowano

Xand3s ja oddam, jak będę miał 3 życia;] nie bój się ;d

 

czemu nie jestem na white liscie??

 

heh teraz bad login znów;d

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nick z minecraft.net :Kosamentor

Wiek :15

Czas grania w Minecraft:2 lata z przerwami

Co chciałbym tu znaleść :miła atmosferę i przyjemną gre

Kila słow o sobie :mam 15 lat uczęszcam do gim czas wolny spędzam z kumplami i na minecraftcie.Jestem miły chętny do pomocy nie troluje,nie jestem neo

Opublikowano

Nick z minecraft.net : Erghotas

Wiek : 13

Czas grania w Minecraft: 1,5roku

Co chciałbym tu znaleść : Miłych graczy,administrację...

Kila słow o sobie : Jestę Maciek,potrafię stawiać klocki ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...