Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwykły Hardkor aka. Kwadratowa Masakra (WL) (PVP)


TakerMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z minecraft.net :HesyR

Wiek :16

Czas grania w Minecraft:2 Lata

Co chciałbym tu znaleść : Chcialbym tu znalesc mila atmosfere. Zadnych dzieci ktozy zabijaja i wogole fajnych ludzi.

Kila słow o sobie :Pochodze z Elblaga.Mam 16 lat.

mca.png
Opublikowano

Nick z gry minecraft.net: aArczi

Wiek : 16

Czas grania w Minecraft: Od Beta 1.3.1

Co chciałbym tu znaleść :Milych graczy, ogarniete slownictwo. W miare slownik ortograficzny.

Kila słow o sobie : Artur. Jestem DJ. Mieszkam W Holandii.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Nick z minecraft.net :PolskiVenom

Wiek :15

Czas grania w Minecraft: troche ponad rok

Co chciałbym tu znaleść : Chciałbym tutaj znaleźć miłą atmosfere, klimat kwadratowej masakry, miłych ludzi ^^

Kila słow o sobie : Chodze do gim czas wolny spędzam z kumplami i na kręceniu filmów na YouTube . Jestem chętny do pomocy ^^

Opublikowano

Nick z minecraft.net : Todo34

Wiek : 14

Czas grania w Minecraft: 2-3 lata

Co chciałbym tu znaleść : Miłych graczy Napewno nie anaaflabetów i pomocnych adminow

Kila słow o sobie :

 

- Sebastian

Mam 14 lat mieszkam w zachodnio-pomorskim

KrejzooL Poleca NirvaRPG

Opublikowano

Failed to login: Bad login ;] nick "Arcy"

Spróbuj się zalogować prze technicshaftera.

Opublikowano

Nick z minecraft.net :tymik10

Wiek :14,5

Czas grania w Minecraft:gram od alpy

Co chciałbym tu znaleść :Miła atmosfere bez grieferów

Kila słow o sobie :Jestem miły ogarniety lubie poznawac nowych ludzi

PS. Prosze o dodanie

Opublikowano

Nick z minecraft.net :PLFerbuson

Wiek :15

Czas grania w Minecraft:Gram tak od 1.4 beta

Co chciałbym tu znaleźć :Dobra zabawę

Kila slow o sobie :Lubie skakać i strzelać z luku

Opublikowano

Nick:NoMineKing

Nick z minecraft.net :NoMineKing

Wiek :14

Czas grania w Minecraft:2LATA

Co chciałbym tu znaleźć :Przyjemną atmosferę gdzie będę nagrywał

Kila słów o sobie :Nazywam się Dominik lubię grać w minecrafta i nie lubię czi terów

Opublikowano

Nick z minecraft.net : Junkzdie

Wiek : 14

Czas grania w Minecraft: dziennie 3-5h

Co chciałbym tu znaleść : Bo bardzo lubie bawic sie redstone i kocham pvp i tu moglbym to wykorzystac do pulapek chociazby;D

Kila słow o sobie : Gram w minecraft od 1roku , gram rowniez w league of legends i bf3

Opublikowano

Nick z minecraft.net : DJSmoku

Wiek : 15 lat

Czas grania w Minecraft: ok. 2 lata

Co chciałbym tu znaleść : fajny serv się wydaje z opisu

Kila słow o sobie : mam na imię przemek lubie gry typu minecraft lub darkorbit.

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

Nick z minecraft.net :ForeverLife17

Wiek : 13

Czas grania w Minecraft: od bety 1.3

Co chciałbym tu znaleść : Miłych ludzi

Kila słow o sobie : jestem osoba ogarnieta i mam premium

Opublikowano

Nick z gry Minecraft: davdog00

Wiek : 14

Czas grania w Minecraft: 2 lata (około)

Co chciałbym tu znaleść : miłą atmosferę, miłych ludzi i miłych adminów.

Kila słow o sobie : Jestem Dawid, mam 14 lat i uwielbiam cynamon. (tak próbwałem cinnamon chalange, nie udało się ;/)

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Nick z minecraft.net : CherryCrazy

Wiek : 14

Czas grania w Minecraft: 1,5 roku

Co chciałbym tu znaleść : Miłych ludzi,fajny serwer

Kila słow o sobie jestem miła,kreatywna

Opublikowano

Nick z minecraft.net : TheMrKiuba

Wiek : 13 lat

Czas grania w Minecraft: Gram od wersji 1.3_01 , czyli jakieś 2-3 lata

Co chciałbym tu znaleść : Chciałbym znaleźć fajnych ludzi z którymi można na spokojnie pograć , a nie z grieferami którzy rozwalą mi dom i będą zabijać bez powodu.

Kila słow o sobie : Jestem bardzo ogarnięty i lubię grać w Minecraft'a . Codziennie będe grać po jakieś 4 godziny . Mam skype , mój nick skype : kiubek3 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...