Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[fb/inne] propozycje napisania bota


KURPIQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

p4w6i4

 

Więc tak ;

 

Wchodzi do zakładki trening .Klika odbiór i skuteczność .

Czeka 15 sec i ponawia próbę . Najlepiej aby to działało na zminimalizowanym.

czyli co 15 sec klika (ciągle) czy ma kliknąć jak czegos nie znajdzie ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

Spr uzyc tego z lets fishing tylko.jeszcze cos do zamykania okien od kamola i bedzie moze dzialac

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

p4w6i4

 

 

czyli co 15 sec klika (ciągle) czy ma kliknąć jak czegos nie znajdzie ?

 

 

Ciągle.

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

nie bardzo się znam na robieniu botów pracujących w tle mimo że wydawało mi się to proste to nie chce działać tak jak powinno (w tle) więc muszę pokombinowac

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Super, że jest takie coś, ale sam kod nic mi nie daje - jestem amatorem :D. Czy mógłbyś mi powiedzieć jak mam to zapisać? Rozumiem, że wystarczy wklepać kod do notatnika, ale jak potem go nadpisać? Gdzie wrzucić? Jak to działa? Które pola muszę uzupełnić sam? Dzięki z góry :)


PS. Zauważyłem również, że w ankietach jest SSI Surveys, a z tego co mi wiadomo, tą ankietę można w łatwy sposób zbugować, więc jeśli masz jakiś pomysł, bądź wiesz jak tego dokonać, to czekam na informacje! Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...