Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym was zaprosić na serwer podobny do KM

Jest nowa mapa przyjmuje Tylko ludzi co się rozpiszą w temacie i Uczciwych

 

 

 

Podania do WL

 

Imie:

Wiek:

O sobie:

Dodatkowe informacje o Tobie:

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Imie nazwisko Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic

 

To wszystko

PS:Potrzeba jednej czy dwóch dziewczyn na serwer żeby niebyło samych chłopaków

Osoby które się dostaną zostaną poinformowane Na PW Oraz podam Ip serwera

Zapraszam do zgłaszania podań,serwer zostanie włączony w czwartek Pozdrawiam !!

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Alva

Wiek:16

O sobie:Hmmm, uwielbiam grać w wolnych chwilach w Minecrafta, znam ortografie, jestem miły w stosunku do każdego taka natura :) Chciałbym pograć nie tylko sam, ale też z ludzmi którzy wypowiadają się głosem a nie tylko alfabetem na chacie :)

Dodatkowe informacje o Tobie:Eryk ,16 lat, Kraków, Skajpaj posiadam(jak trzeba ts lub mumbleeee to pobiorę :P),

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Eryk (bez przesady nazwisko?) Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy

za nic Alva

Opublikowano

Imie:Paweł

Wiek:18

O sobie:Jestem miły , uczynny , uczciwy lubie pograć w piłkę i pokopać "MiNECRAFT"

Dodatkowe informacje o Tobie:Nick w grze Makos18 , Kwidzyn , Posiadam mikro lecz nie zawsze moge rozmawiać .

 

Ja Paweł M....... Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy

za nic

Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Alva

Wiek:16

O sobie:Hmmm, uwielbiam grać w wolnych chwilach w Minecrafta, znam ortografie, jestem miły w stosunku do każdego taka natura :) Chciałbym pograć nie tylko sam, ale też z ludzmi którzy wypowiadają się głosem a nie tylko alfabetem na chacie :)

Dodatkowe informacje o Tobie:Eryk ,16 lat, Kraków, Skajpaj posiadam(jak trzeba ts lub mumbleeee to pobiorę :P),

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Eryk (bez przesady nazwisko?) Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy

za nic Alva

No niemusisz nazwiska ale jak @up podał chociarz początek :)
eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Eryk

Wiek:16

O sobie:Hmmm, uwielbiam grać w wolnych chwilach w Minecrafta, znam ortografie, jestem miły w stosunku do każdego taka natura :) Chciałbym pograć nie tylko sam, ale też z ludzmi którzy wypowiadają się głosem a nie tylko alfabetem na chacie :)

Dodatkowe informacje o Tobie:Nick z gry Alva ,16 lat, Kraków, Skajpaj posiadam(jak trzeba ts lub mumbleeee to pobiorę :P),

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Eryk Hof... Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy

za nic Alva

Opublikowano

Imie: Tobiasz

Wiek: 19

O sobie: Zwykly gosciu, czasem przesadzajacy lecz nie lekcewazacy, czasami zbyt agresywny. Lubie czasami poimprezowac z kumplami (jak kazdy normalny-.-) spedzac czas w towarzystwie swojej Kobiety, lubie tez sie rozerwac przy grach komputerowych takich jak Minecraft, zreszta sami mnie poznacie jesli bede mial zaszczyt zagrania z wami ;)

Dodatkowe informacje o Tobie: 19 lat, Mieszkam niedaleko Turku (Wlkp), Skype: bobu1393 , Ts3. Nick w grze: TheBobu13

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Tobiasz M. Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic TheBobu13

Opublikowano

Imie:Paweł

Nick:Kokoszka

Wiek:14

O sobie:Lubię grać w Minecrafta oraz uprawiać sportt

Dodatkowe informacje o Tobie:Mam 14 lat,mieszkam w woj.Zachodniopomorskim

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

Ja Paweł W. Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic Kokoszka

25791024046699505251.png

Opublikowano

Imie: Łukasz

Wiek:12

O sobie:Mam na imię Łukasz.Chodzę do szkoły podstawowej klasy 6.Interesuje się sportem i grami.

Dodatkowe informacje o Tobie:Mieszkam w Mosinie 20km od Poznania.

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej:Skype podam i gg jak się dostanę na White-List.

Mój nick to:gabcio

 

 

 

Ja Łukasz G. Obiecuję że będę kulturalnym graczem

i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic gabcio

Opublikowano

Osoby dodane poinformuje wieczorem lub jutro

 

Serwer otwieramy czwartek 12:00 ZAPRASZAM

 

20 osób się dostanie więc możecie próbować :)

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

imie:dawid

 

wiek:16

 

coś o sobie: lubie grać w minecrafta na serverach.

 

Dodatkowe informacje o Tobie: nic ciekawego

 

 

Ja Dawid A. Obiecuję że będę kulturalnym graczem

i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic halk

Opublikowano

Akcetuje Kontrakt ?? Jakoś inni mogą go napisać a Ty nie ?

 

Ja Imie nazwisko Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic Kosub

Opublikowano

Imie: Dawid

Wiek: 17

O sobie: Mieszkam w Puławach, gram w Minecrafta od 7 miesięcy.

Dodatkowe informacje o Tobie: Lubię SURVIVAL'E :>

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

Ja Dawid Obiecuję że będę kulturalnym graczem

i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic Endy

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Imie:Kuba/Jakub

Wiek:13

O sobie: Jestem graczem Minecraft'a od wersji Beta 1.3_01. Jestem ogarnięty i staram się pisać na czacie po Polsku . Staram sie nie przeklinać , jeśli przeklne to znaczy ze jestem bardzo wkurzony i zdarzy mi sie to bardzo rzadko.

Dodatkowe informacje o Tobie: Lubie słonie i jeść jabłka . ;)

Gadu-Gadu: 24454602

Nick skype: kiubek3

 

 

Ja Jakub Buraczewski Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic. Przysięgam.

Opublikowano

Imie: Kuba

Wiek: 13 lat

O sobie: Jestem fajnym plackiem xD

Dodatkowe informacje o Tobie: Mieszkam w Bielsku-Białej

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

Ja Jakub Kurcjus Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic. Przysięgam.

MPC Love<3

Opublikowano

Imie:Piotr

Wiek:17

O sobie:Jestem spokojnym szalonym kucharzem który gra w mine na rożnych dziwnych servach jak i ten ;] (mam taka nadzieje )

Dodatkowe informacje o Tobie:hm team speak 3 itd posiadam jeśli mam czas to spędzam go na mine jeśli nie to jestem w kuchni pozdrawiam

 

Ja Piotr D.......Obiecuję że będę kulturalnym graczem i nie będę Grifował

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic

 

pozdrawiam

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Imie:Artur

 

Wiek:17

 

O sobie:Interesuje mnie informatyka , w wolnych chwilach llubie sobie pograc nie tylko w minecrafta . Staram sie byc jak najbardziej pomocny w miare swoich mozliwosci. Jestem osoba z natury mila .

 

Dodatkowe informacje o Tobie:Ts mam ale uzywam tylko w tygodniu bo w weekendy mam slabszego neta .

 

Ja Imie nazwisko Obiecuję że będę kulturalnym

graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a)

Graczy za nic

Opublikowano

Imie: Kuba

Wiek: 13

O sobie: Nienawidze szkoły

:D

Ja Kuba Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a)

Graczy za nic

Opublikowano

Imie: Bartek

Wiek: 12

O sobie: Lubie grać w minecrafta

Dodatkowe informacje o tobie: Interesuję się informatyką.

Ja Bartek K. Obiecuję, że bedę kultutalnym graczem i niebedę Grifował(a)

Nie bedę używał(a) X-Raya, Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie bedę zabijał(a) Graczy za nic

Opublikowano

Imie:Hubert

Wiek:12/13

O sobie:gram w miecraft od 1.1b

Dodatkowe informacje o Tobie:gralem na na wcześniejszym servie co mapa jest zniszczona.Nick:Mod

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

Hubert Chudy Akceptuje kontrakt

Ja Hubert Chudy obiecuje że nie będę gifował mapy,

nie będę używał wspomagaczy typu X-rar i nie będę zabijał graczy bez powodu.

Opublikowano

Imie:Mateusz

Wiek:15

O sobie:Interesuję się sportem głównie piłką ręczną i siatkową. Chodzę do III Gim. Jestem otwarty na nowe znajomości :)

Dodatkowe informacje o Tobie:Można się ze mną skontaktować przez GG 33396986 :)Nick w grze: Pro121

 

Ja Mateusz Sz. Obiecuję że będę kulturalnym i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic

 

Podpisuję się pod tym / Pro121 :)

Opublikowano

Imie:damian

Wiek:16

O sobie: Lubie grac w minecrafta

Dodatkowe informacje o Tobie: nick w mc: soldso

 

 

Ja Damian K. obiecuje że nie będę gifował mapy,

nie będę używał wspomagaczy typu X-rar i nie będę zabijał graczy bez powodu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...