Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie: Kapcer

Wiek: 13(ale ogar :D )

O sobie: Jestem spokojny lubię budować bawić się redstone i dążyć do potęgi :D

Dodatkowe informacje o Tobie: Chodzę do 1gimnazjum. Lubie pizze. Czasem mam fazy. Boję się pająnków

Ja Kacper J. Obiecuję że będę kulturalnym, nie będę Grifował używał wspomagaczy i Nie będę zabijał za nic.

Opublikowano

Imie: Kuba

Wiek: 14

O sobie: Lubię grać w piłkę nożną, grać na komputerzę oraz czytać książki

Dodatkowe informacje o Tobie: Chodzę do 2 gimnazjum w woj. zachodnio pomorskim.

Ja Kuba W. Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował.

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego typu wspomagaczy.

Nie będę zabijał graczy za nic

 

Podpis: coxefgu

Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Krzysiek

Wiek:17

O sobie:co moge powiedziec jestem w domu i nie mam co robic rano bo chodze na droga zmiane także nudzi m sie i chce pograc na takim servie

Dodatkowe informacje o Tobie:nic dodać nic ująć

 

 

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Krzysztof G.... Obiecuję że będę kulturalnym i niebędę Grifował

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic

 

 

 

 

Podpis Hex95(nick w mc)

Opublikowano

Imie: Adam

Wiek: 14

O sobie:: Jestem ogarnięty ( sami to zobaczycie ), Lubie minecrafta i matematykę.

 

Dodatkowe informacje o Tobie: Gram w minecrafta od wersji 1.5 bety, umiem pisać po Polsku, nie lubię serwerów na których są tzw. dzieci "neo".

Dlaczego chcesz zagrać?: Mam zamiar zobaczyć taki serwer nigdy na nim nie grałem a jest pozytywnie do niego nastawiony.

PS: Używacie może komunikatora ts3 czy są nagrywane jakieś filmiki z tego serwera ( jeśli tak proszę o powiadomienie ) oraz czy serwer wymaga mineshafter'a?

Czekam na odpowiedz.

 

Ja Adam.T Obiecuję że będę kulturalnym graczem i nie będę Grifował

Nie będę Używał X-Raya, Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic.

Light

Opublikowano

Imię: Aleksander

Wiek: 13

O sobie: Lubie ogarniętych ludzi gram w minecrafta od dawna sam jestem ogarnięty i lubię się turlać

Dodatkowe informacje o Tobie: No, lubię się turlać a poza tym to nie wiem co napisać. Znam poprawną polszczyznę.

 

PS: Mam Mumble, Ts i Skype'a a i jeszcze mam znajomą (bardziej nieznajomą bo nie znam jej z widzenia tylko ze słyszenia i jest znajomą mojego kolegi) która prawdopodobnie zagra na takowym serwerze.

 

Ja Aleksander.P Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic alekso3

Opublikowano

Imie:Piotrek

Wiek:15

O sobie:Jestem miły nie szukam z nikim wady

Dodatkowe informacje o Tobie:Jestem uczniem trzeciej gimnazjum nagrywam na youtuba puki co słabo mi idzie niestety staram się wybić chciałbym nagrywać z serwera pozdrawiam :D

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Piotrek J.......... Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic

Opublikowano

Gdzie bo ten byl najmłodszy coś mącisz strasznie i rada dla ciebie bez zaufanych osób taki serwer małe ma szanse na istnienie każdy neo może się dodać na WL.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podania do WL

 

Imie:Bartek

Wiek:15

O sobie:Lubie grac w gry typu Mc, RPG itp

Dodatkowe informacje o Tobie:Jestem ogarniety :D

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej

 

 

Wzór Kontraktu:

 

Ja Bartek Fe... Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował

Nie będę Używał X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic

Opublikowano

Imie:Darek

Wiek:17

O sobie:W miarę spokojny gracz szukającego serwera na dłuższy okres gry

bardzo podobają mi się serwery KWtypu

GG 40455577 lub PW tutaj

Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował

Nie będę Używał( X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał Graczy za nic

Opublikowano

Imie:Wojtek

Wiek:16

O sobie:Interesuje się w szczególności grami komputerowymi. Do ulubionych zaliczam : Minecraft, Mass effect trylogia i call of duty

Nick: Zakrzack

 

 

Ja Wojtek Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic

Zakus :)

Opublikowano

Imie:Dawid nick:LanSuJ

Wiek:15

O sobie:Lubię grać w piłkę nożną i mc

Dodatkowe informacje o Tobie:Lubie grać w mc i metina

Dodatkowo musisz napisać Pod dod.info Musisz napisac kontrakt czyli taki podpis do kontraktu opisanego niżej:skype-tanczacyzbotami1

 

 

 

 

Ja Dawid stepien Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifował(a)

Nie będę Używał(a) X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijał(a) Graczy za nic

Opublikowano

Imie: Marta

Wiek: 16

O sobie:jestem dziewczyną która lubi gry komputerowe takie jak mc

Dodatkowe informacje o Tobie: mogę długo siedzieć przed kompem około 1-12 godz

nick:kiziamizia1234

 

 

Ja Marta Obiecuję że będę kulturalnym graczem i niebędę Grifowała

Nie będę Używała X-Raya,Nodusa i innych tego Typu wspomagaczy

Nie będę zabijała Graczy za nic

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...