Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki gatunku muzyki słuchasz ?


Endynem_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up@

Piszesz ,że nikt tego nie rozumie co rapuje o jakich problemach,życiu itp. napewno wiem o wiele więcej niż ty, to co on prezentuje niż ty swoim postem. pzdr

2uiyzh2.png
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up no oczywiścieeee rozumiesz :). Zwłaszcza jak on szybko rapuje i czasem aż się zapluje? Nie no weź przestań. Cudze chwalicie , swego nie znacie :)

Opublikowano

Polski Rap, Hardstyle

 

 

z Rapu to Kali i WUEM ENCEHA a hardstyle to skladaki

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

ehh 90% z tych co napisało rap to wpisało TYLKO zagraniczne i wpisali Eminema <hehe>. 2Pac to się zgodzę bo był dobry ale jest prawdą , że teraz go słuchacie bo nie żyje .. tak to nikt by z was o nim nie myślał ani się nie jarał :) i nie pieprzyć mi tu o 2014roku , że powróci Magik , 2Pac i inne legendy ok?;/.

 

@top Polski rap głównie WSRH , Diox i Kali.

 

 

Wiecie co mnie w was śmieszy? słuchacie takiego Eminema , a nawet nie wiecie o czym rapuje (nooo chyba , że zajrzycie na teksty.org pzdrr). Sezonowce :P

 

 

A teraz : Hatters gonna HATE!

Nie wiesz a wrzeszczysz...

 

Każdy słucha czego chcę i nic nikomu do tego.

Ja na przykład z amerykańskiego rapu nie pogardzę :

Snoopem

Eminem

Chamillionare

Wiz Khalifa

 

I sporo tego jest ale nie o tym chciałem powiedzieć. Chodzi mi o to, że naprawdę, nie ma co się oburzać tak jak ty to zrobiłeś, bo nikt nie ma prawa komuś nakazywać własnych gust lub krytykować czyichś :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

ehh 90% z tych co napisało rap to wpisało TYLKO zagraniczne i wpisali Eminema <hehe>. 2Pac to się zgodzę bo był dobry ale jest prawdą , że teraz go słuchacie bo nie żyje .. tak to nikt by z was o nim nie myślał ani się nie jarał :) i nie pieprzyć mi tu o 2014roku , że powróci Magik , 2Pac i inne legendy ok?;/.

 

@top Polski rap głównie WSRH , Diox i Kali.

 

 

Wiecie co mnie w was śmieszy? słuchacie takiego Eminema , a nawet nie wiecie o czym rapuje (nooo chyba , że zajrzycie na teksty.org pzdrr). Sezonowce :P

 

 

A teraz : Hatters gonna HATE!

 

Nie slucham DWUpaca , lyso ci? ;d

61093c6efb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...