Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CastleStory (New TwoWorld's) [Tekkit][Wojny Gildii][Mody][Dedyk]


David934

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na 1 stronie jeden użytkownik Grad napisał pytanie ile serwer ma ramu... dlaczego to taka tajemnica ?

Odpowiedziałeś , pytaniem : Wystarczająco a co ?

Więc ja sie pytam o liczbe ramu, a nie o określenie i " a co ? " a to że jak widze że serwer z modami to sie zastanawiam czy warto wejść czy nie i czy serwer laguje czy nie i dlatego jestem ciekawy, bo lubie serwery z modami także czekam na odpowiedź

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

Juz wiec spiesze ci z odpowiedza , serwer posiada 2.5 gb ramu aczkolwiek jezeli zajdzie potrzeba to zwiekszymy ram :) .

Ale na razie nie ma takiej potrzeby gdyż występują czasami tylko lekkie lagi

Opublikowano

hahahah zal -,-

 

Gość mnie zalał z lawy bo weszłem na jego działke a miałem przy sobie red matter i pełno diaxow od kolegi, i sie wkurzyłem i napisałem że jest szmata i ma bana za zalewanie z lawy i dostałem perma od davida hahahahahh

nie dość że gra 10/40 osób to jeszcze banuje za byle co -.-

zpot.png

Opublikowano

hahahah zal -,-

 

Gość mnie zalał z lawy bo weszłem na jego działke a miałem przy sobie red matter i pełno diaxow od kolegi, i sie wkurzyłem i napisałem że jest szmata i ma bana za zalewanie z lawy i dostałem perma od davida hahahahahh

nie dość że gra 10/40 osób to jeszcze banuje za byle co -.-

dodaj że obrażałeś ich z 10min a słowa były bardzo brzydkie

PS. może i gra 10/40 ale serwer zajefajny

pozdro MineDarkPL

 

i czemu serwer off??

włączcie plis

1330108169-U307916.png
Opublikowano

Miło słyszeć ;) w przyszłym roku stawiam swój serwer wiec jak będziesz jeszcze grał w Mc to TwoWorld's bedzie na ciebie czekało ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...