Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Dedyk][No-Premium]RealSurvival[Survival + Wojny gildii],[Nowość],[Brak-WL],[Brak premium],[Rekrutacja moderator: ON]


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgłaszam się na moderatora.

mój nick:RafPL

skype:minecraft838

Jestem ogarnięty nie zniszcze serwera mam doświadczenie myśle że się przydam:)

Opublikowano

Tak, fajny serwer. Jakbyście, zmienili PVP na spawnie. Bo mnie przed chwilą prawie zabili. -,-

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Nie polecam dlaczego:

  • Moderator miał pilnować porząduku a sobie coś robi.
  • Podobno nie ma PVP na spawni a mnie zabili.
  • Moderator wgl nie ogarnia servera. Nie wie co na nim sie znajduje

hcq0.png


Opublikowano

@slochałeś ? a nie Czytałeś?... Po fantastycznej "ortografi" pana Admina/Moderatora Kaban1998 - Nie wejde

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Serwer byłby nawet fajny gdyby nie to że na spawnie PVP ON -.- Każdy gracz z mieczem bije tych nowych....

 

 

Love0910 <3

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

@Up Wyłączyłem na spawnie już pvp nie dopatrzyłem tego błędu.

Zapraszam do gry :)

Co do moderatora jest nowy na razie się uczy zachęcam do składania podań.

  

Opublikowano

@Up Sam edytował, jak chcecie taką wymianę zdań prowadzić to zapraszam na pw.

A to jest temat mojego serwera *_*

 

Wzór podania na moderatora:

Wiek:

Staż w prowadzeniu serwera:

Znajomość komend:

Ortografia:

  

Uczeń
Opublikowano

Wiek: 15

Staż w prowadzeniu serwera: 1,5 roku

znajomość komend:10/10

Ortografia: 10/10

Nick: NMF1

Mikrofon: Tak

Skype: Tak

TeamSpeak: Tak

Opublikowano

Zgłaszam podanie na Moderatora servera.

 

Nick: Seerp

Wiek: 15

Doswiadczenie Serverowe: ok. Roku, aktualnie na serverach jestem Adminem x2, Admin-Technik, HeadAdminem i Wlascicielem

Skype: dawciomozil

 

Jestem doświadczony, ogarniam 30% "Comand Book (ok. 100 komend)

World Edit (100%) World Guard (80%)

 

Reszta pluginów do uzgodnienia.

 

Jeżeli potrzebujecie takiej osoby na inny server jestem chętny.

Opublikowano

@Up Na serwerze obsługujemy plugin essentials

W pozostałych zgłoszeniach mało napisane...

Zapraszam na serwer

IP S28.MINESERV.EU:25997

  

Opublikowano

Staż w prowadzeniu serwera: 2 dni ? O_O

Za mało komend znasz.

Zapraszam na serwer :)

Od dzisiaj na serwerze pojawiają się zagadki za dolary !

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...