Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Automatyczna wyrzutnia TNT


olek222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż, zacząłem bawić się redstonem, i zrobiłem automatyczną wyrzutnię tnt, chciałem się zapytać co o niej sądzicie :)

SS'y:

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/706/wyrzutnia1.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/845/wyrzutnia2.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/577/wyrzutnia3.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/wyrzutnia4.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/31/wyrzutnia5.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/802/wyrzutnia6.jpg/

 

 

 

Nie znam sie na imageshacku wiec nie wiem czy beda dzialac :D

 

Download:

http://www.speedyshare.com/PCvQn/TNT.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/c54df2fa6dd58d76f9d222cdfd704139627c18bfdbd34ac958ea43dbf5fee9a1/analysis/1347783452/

 

 

 

na mapce hmm... niespodzianka :D

 

@EDIT już działają ssy :)

shoob.png

Opublikowano

Fajna armata,

Po odpaleniu wyrzutni redstone zaczął się uruchamiać i zaliczyłem pro laga.

Najlepiej dodaj ss'y w [.img]

Plusik ;]

Opublikowano

po 1 fajnie by było gdybyś dodał jakąś obudowę i zmniejszył ten mechanizm bo naprawdę spadek fps jest z byt spory :P jak by co to napisz to mogę poprawić to i zareklamować na moim kanale :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...