Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] + [Historia Serwera] + [Nowy Loot z mobów] + [100% Survival] [Dedyk]


NowaProdukcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękujemy za 3000 wyświetleń ! :) żeby tak z odpowiedziami było :)

 

ZAPRASZAM DO PODAWANIA LOOTU Z MOBÓW, JEDNA Z NICH ZOSTANIE NAGRODZONA !

Prawdopodobnie Serwer będzie miał white Liste aby Rozruszać serwer :)

Opublikowano

Mob: Creeper

 

Szansa: 99%

 

Loot: 8 Prochu

 

Exp: 1 lvl

 

.....................................

Mob: Szkielet

 

Szansa: 51%

 

Loot: 3 koście, 5 strzał oraz łuk.

 

Exp: 0.5 lvl

 

....................................

Mob: Zombie

 

Szansa: 67%

 

Loot: 5 Zgniłych mięsek

 

Exp: 1.5 lvl

 

.....................................

Przydało się ???

Łapkujcie .

 

.....................................

Chcę grać na tym serwerze.

 

Mój nick: MrSiwyPL

....................................................

Pozdrowienia:

MrSiwyPL

Opublikowano

tak w sobotę, kończymy miasto Ksio. Cały spawn został zbudowany + zrobione configi teleporty, ciężko naprawde było mi zrobić nadawanie rang.. bo nie chciałem żeby mogli zmieniać sobie je.. mam na to jeden plugin więc ciężko było,

a co do rozkręcania przydało by się wiecej opini co do serwera :) a nie tylko wyświetlenia.. prawda reklama stoi 2 dni a ma 6500 k wyświetlen aktualnie ale odpowiedzi 31 więc lipa :)

Opublikowano

Nic ciekawego. 100% survival? Takie dropy z mobów? Jak to ma działać, drop ze (bodajże) endermana 3 buteleczki expa?! Tak samo - 1 szmaragd za zabicie gracza. Perdom, co jeśli się ktoś umówi na zbiorową "wyżynankę" i w taki sposób nie wiadomo ile szmaragdów zdobędzie. Ogólnie - ja tu nie widzę NIC innowacyjnego. Server jak server.

Opublikowano

Cześć NowaProdukcjo. Chciałbym zwrócić uwagę na konstruktywną krytykę. Ja nie hejtuje - jednak powiedz mi, co to ma być za sens, jeśli przy serverze PVP/Factions są takie gigantyczne dropy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...