Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Deep mystery [Pierwszy-taki-serwer-!],[Mapa-Nether],[Piekielna-Tajemnica],[Zagadki],[No-premium][Zapowiedź],[Latanie-na-smokach],[PIEKŁO]


Damian

Deep Mystery   

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co twoim zdaniem jest najlepsze z wymienionych informacji

    • Latanie na smoku
    • Tworzenie wioski/metropolii
    • Nowy typ serwera
      0
    • Mapa - nether
      0
    • Rangi
    • Wojny, bitwy,walki itp.
      0
    • Zagadki
    • Piekielska tajemnica :D
    • Nic z powy?szych napisz? w temacie
      0
  2. 2. Czy zagrasz na serwerze

  3. 3. Co najbardziej lubisz w serwerach

    • Mi?? /ogarniet? administracj?
    • Strona internetowa kana? na Youtube
    • Szczegó?owo zbudowana mapa
    • Pomoc ze strony administracji
      0
    • ?atwo?? poruszania si? po serwerze
      0
    • Brak lagów
    • Ilo?? slotów
    • Ciekawe historie zagadki tajemnice itp.
    • Mi?? atmosfer?
    • Nic z powy?szych napisz? pod tematem :D
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet nawet.... zarzucisz pare ssów z budowli? ew. pytania zagadek itd? Napewne przyciągnęło by to więcej ludzi. Raczej zagram

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

@2Up Oczywiście screeny z budowli postaram się wrzucić wieczorem

Zagadki będą podane na serwerze w odpowiednich miejscach

Chcemy zapewnić wam niespodziankę.

Mam nadzieję że miłą mapa będzie wyglądać typowo piekielsko że to tak ujmę.

  

Opublikowano

Aby zostać przywódcą należy posiadać:

 

Metropolię czyli:

- Miejsce wolne od mobów,pvp,niszczenia.

- Miejsce na którym ma działkę minimum 20 osób.

- Posiada swój własny regulamin ustanowiony przez właściciela metropolii

 

Licencję na smoka:

- Posiadać 50 000 Pointów

- Ranga minimum Rozpoznawalny

  

Opublikowano

@up

Wątpie... To pewnie kolejny noob, który prezentuje zajebisty serwer, aby narobić smaka, ale go nie ma :P

Już był taki przypadek :P

 

 

Jednak mam nadzieję że nie jest taki :(

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...