Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Długie logowanie czy się zaloguje wreszcie ?


zaros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 mb/s ale tylko za 2 razem mi się tak ładuje :/ bo 1 raz to error 2 to czekanie bez końca czyli że ładuje ale nie może mnie załadować do gry zaraz dam screena z tego errora :[

 

195a2acb2c009ebbmed.jpg

 

Jakby ktoś nie widział to tam piszę tak:

 

Falled to communicate with Online config serwice

ERROR:800x0003

Opublikowano

Tak, pierw ją usuwasz, potem najlepiej zalecam przeczyścić kompa wraz z Rejestrami programem CCleaner, a na końcu pobrać ją ;).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Jaki masz system, Windows XP czy 7/Vista ?

  • Otwórz Zaporę systemu Windows, klikając przycisk Start4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_47.png, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Zabezpieczenia, a następnie klikając polecenie Zapora systemu Windows.
  • Kliknij polecenie Włącz lub wyłącz Zaporę systemu Windows. 18abb370-ac1e-4b6b-b663-e028a75bf05b_41.png Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.
  • Kliknij opcję Wyłącz (niezalecane), a następnie kliknij przycisk OK.

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Twoje propozycje nie działają :( a format kompa to oco ci chodzi reinstal windowsa ?

 

mam windows 7 home premium 64 b :]

Opublikowano

Twoje propozycje nie działają :( a format kompa to oco ci chodzi reinstal windowsa ?

 

mam windows 7 home premium 64 b :]

Tak, reinstall systemu ;).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

ajajaj wolę tego uniknąć bo był nie dawno reinstall systemy :( dam ci lajka za to że mi próbujesz pomóc :) ale jak coś ci wpadnie do głowy to napisz to znowu otrzymasz lajka :D

Opublikowano

Nie pomagam dla lajków, tylko sam często miewam problemy, i ciężko się z nimi uporać, więc staram się pomóc innym ;).

Spróbuj jeszcze w trakcie logowania dać CTRL+ALT+DEL potem wejdź w Menedżer urządzeń następnie w procesy znajdź proces odpowiadający za Ghosta i zmniejsz priorytet.

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

ok spróbuję :)

 

a jak ja mogę go zmniejszyć ?

 

a znasz jeszcze jakieś podobne gry do ghost recon online ?

Opublikowano

ok spróbuję :)

 

a jak ja mogę go zmniejszyć ?

 

a znasz jeszcze jakieś podobne gry do ghost recon online ?

 

Normalnie, zmniejszasz go tam.

A co do podobnych gier to :

- War Inc. Battlezone(najbardziej podobna).

- Combat Arms

- Arctic Combat

- Blackshot

- Wolfteam

- Crossfire

- Alliance of Valiant Arms

- KOS Secret Operation

 

:).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

oco ci chodzi złą godność jak to naprawić czy coś

 

chciałem spróbować otworzyć jak administrator ale nie da się klikam ppm ale nie ma uruchom jak administrator co jest ? :(

 

jak cos mam windows 7

Opublikowano

oco ci chodzi złą godność jak to naprawić czy coś

 

chciałem spróbować otworzyć jak administrator ale nie da się klikam ppm ale nie ma uruchom jak administrator co jest ? :(

 

jak cos mam windows 7

Klikasz PPM i dajesz "Rozwiąż problemy ze zgodnością" o to mu chodziło, choć wątpię by to coś pomogło ;).

91041133664860587265.png
Created by

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...