Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Program logujący się na Librusa (lecą lajki)


Loczuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@miejscowy

 

To jak? Ten program, wyżej co widze, w koncu działa czy nie. xD Bo nie wiem czy ściągać. Chciałbyś jakąś dodadkową informację?

(: .ćyż usnes am eiN

Opublikowano

Juz sprawdzam, i podaje :P

 

@edit

Adres URL skrótu do wylogowania w wersji mobilnej to: https://dziennik.lib.../mobile/wyloguj

A co do działania programu, to jeszcze sprawdzam.

 

@EDIT 2

No cholera! Chyba działa! :D Jeszcze sprawdze, i wynik ostateczny podam za jakieś 10 minut, ale no kurde, chyba działa! ;DDD Tylko jakby dało rade, to trooszeczke, krótszy czas oczekiwania na wylogowanie, po zalogowaniu ;P

 

@EDIT 3

MOJE GRATULACJE! :D Działa! ;DDD W końcu się udało! :D Ostatnia prośba/pytanie - czy da się skrocic okres oczekiwania po zalogowaniu?

(: .ćyż usnes am eiN

Opublikowano

Malutko, tak no nie wiem... z kilka sekund? Jest szansa? Np. 6 sekund? A może, tak aby losowo wybierał, ile ma czekać, np. w tej sesji logowania 5 sekund pczeka, a w następnej 6? xD W każdym badz razie, najlepiej aby były to sekundowe sprawy :)

(: .ćyż usnes am eiN

Opublikowano

I source w miszczowskim wykonaniu

using System;
using System.IO;
using System.Net;
namespace Librus
{
class Logowanie
{
int ilosc = 0;
public Logowanie()
{
System.Threading.Thread loginTrd = new System.Threading.Thread(new System.Threading.ThreadStart(LoginThread));
loginTrd.IsBackground = true;
loginTrd.Start();}
}
void LoginThread()
{
Random myRandGen = new Random(); // nie bedziemy tworzyc ciagle nowego obiektu
while (true)
{
zalogujiWyloguj("bbb", "pass");
ilosc++;
System.Threading.Thread.Sleep(myRandGen.Next(4000, 8000)); //od 4 do 8 sek.
}
}
void zalogujiWyloguj(string login, string haslo)
{
CookieContainer ciastka = new CookieContainer();
UTF8Encoding kodowanie = new UTF8Encoding();
Byte[] byteData = kodowanie.GetBytes(string.Format("login={0}&passwd={1}&loguj=loguj", login, haslo));
HttpWebRequest postRequest = (HttpWebRequest)WebRequest.Create("https://dziennik.librus.pl/mobile/");
postRequest.Method = "POST";
postRequest.KeepAlive = true;
postRequest.CookieContainer = ciastka;
postRequest.ContentType = "application/x-www-form-urlencoded";
postRequest.Referer = "https://dziennik.librus.pl/mobile/";
postRequest.UserAgent = "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.1 (KHTML, like Gecko) Chrome/21.0.1180.75 Safari/537.1";
postRequest.ContentLength = byteData.Length;
Stream postRequestStream = postRequest.GetRequestStream();
postRequestStream.Write(byteData, 0, byteData.Length);
postRequestStream.Close();
HttpWebResponse postResponse;
postResponse = (HttpWebResponse)postRequest.GetResponse();
ciastka.Add(postResponse.Cookies);
postResponse.GetResponseStream();
postResponse.Close();
wyloguj(ciastka);
}
void wyloguj(CookieContainer ciastka)
{
HttpWebRequest request = (HttpWebRequest)WebRequest.Create("https://dziennik.librus.pl/mobile/wyloguj");
request.CookieContainer = ciastka;
HttpWebResponse response = (HttpWebResponse)request.GetResponse();
response.GetResponseStream();
response.Close();
}
}

Opublikowano

@miszczu

Dzięki za chęci, lecz nie bede sprawdzal czy to działa czy nie, i wg co to jest. Chodzilo mi o program, a nie kod zrodlowy. Mimo wszystko, lajka masz, a co do miejscowego -

 

@miejscowy

Wielkie dzięki, na prawde, nalezy Ci sie duze wynagrodzenie, odjebales wielki kawal swietnej roboty :)

 

@topic

Wydaje mi sie, ze temat chyba do zamkniecia idzie, nie?

Chociaz jeszcze sprawdze, czy na pewno programik działa :)

 

@EDIT

DZIAŁA, wszyściuteńko! :D

(: .ćyż usnes am eiN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...