Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasza pierwsza ocena w tym roku szkolnym ?


Crasher001

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja dostałem 1 z religii... Oraz 4- z polskiego i 3 z matmy. Jest dobrze!

Robię to co lubię, lubię to co chcę.

 

84564230168514981164.png

Opublikowano

To wy macie jakichś debilnych nauczycieli. Ja zacząłem pierwszy rok technikum i drugi tydzień nic nie zadają ani nic nie zapowiadają (sprawdzianów). Tylko mówią , że w październiku sie rzeźnia zacznie :]. A ktoś wyżej pisał , że 1 dzień i pała. To według mnie nie możliwe jest bo pierwszy dzień to luźna godzina. Zawsze normalnie bo nam mówili , że np mają mieć 30godzin zrobionych + 1godzina ta pierwsza luźna.

U mnie w 1 klasie technikum tez tak bylo. Caly wrzesien zaden nauczyciel nikomu jedynki nie wstawial.

Tyle ze teraz juz 3 klasa to nie ma tak latwo. Juz jedynka z niemca wpadla w tym tygodniu.

Opublikowano

Coś niektórym niezbyt ciekawie idzie. Choć co się dziwić, skoro nikt nie pamięta tego, co działo się przed wakacjami ;).

Jak narazie nie mam na co narzekać: 6 z wf'u, 5 z pola, 2x5 z maty, 5 z reli, 5 z franca, 5 z angla i 4 z fizy xD. Szkoda, że potem będą się sypać trochę inne oceny ^_^.

podstawówka wita? albo masz poziom szkoły CEPA.

 

ja wczoraj 3+ z angola, nie zamierzam sie ani troche wysilac, minimum tylko zeby na 2,3 ewentualnie 4 jechać.

chyba ze przedmiot zawodowy.

 

down6:

szkoła dla cepów, bo jak w tak krótkim czasie można załapać same oceny powyżej 4? widocznie masz bardzo niski poziom szkoły i tyle. ja sobie nie wyobrazam zeby u mnie w szkole po 2 tygodniach juz tyle ocen załapać.

widocznie chodzisz do szkoły gdzie za byle pierdołke dostajecie 5, jak w podstawówce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...