Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Zablokowanie filmików z autoplayem na chrome i firefoxie


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poniewaz niektorych denerwuje autoplay w profilu wiec przedstawie sposob jak zablokowac filmiki z autoplayem

 

Potrzebny nam bedzie adblock (chyba kazdy wie co to jest )

 

W chrome wchodzimy w ustawienia , naciskamy Block an ad by its URL

 

i wpisujemy po lewej autoplay=1

 

Firefox

 

wchodzimy w dodatki

 

potem naciskamy opcje przy adblocku

wchodzimy w ustawienia filtrow , dodajemy filtra i wpisujemy po prawej adblock=1

 

Dzieki temu nie ma filmikow z autoplayem

 

Sposob nr.2 By Pan Kaś

 

Chrome:

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/lgdfnbpkmkkdhgidgcpdkgpdlfjcgnnh?hl=en-GB

Add to chrome - gotowe.

 

Mozilla:

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tubestop/

Download now - gotowe.

 

Nie musicie zakładać nowych topiców itd. Pobierzcie sobie jak was denerwuje, innego wyjścia nie ma.

w tym sposobie chodzi o to by zablokowac automatyczne otwarzanie filmikow , poprostu instalujesz dodatki do przegldarki , osobiscie mi nie dziala na mpc

Dziekuje

­

Opublikowano

Nie no kurde lekka przesada, Ty wymyśliłeś? Dziwne że w sugestiach jako jedyny dodał posta jak zablokować autoplay Pan Kaś.

 

 

Chrome:

https://chrome.google.com/webstore/detail/lgdfnbpkmkkdhgidgcpdkgpdlfjcgnnh?hl=en-GB

Add to chrome - gotowe.

 

Mozilla:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tubestop/

Download now - gotowe.

 

Nie musicie zakładać nowych topiców itd. Pobierzcie sobie jak was denerwuje, innego wyjścia nie ma.

 

Żeby nie było że spamuje. Sposób banalny i pewnie większość o tym wie, którzy wiedzą to i owo o przeglądarkach.

Opublikowano

Nie rozumiem co ludzi denerwuje w autplayu? Czy userzy na prawdę oglądaj profile innych po kilkanaście minut? Jak dla mnie to jest ten poradnik do niczego.

Opublikowano

Żaden tut, a wskazówka - więc prefiks można wywalić. Co do tego, podałem post w sugestii o tym jak to zablokować i zamiast dać cytat to żywcem zaznaczenie myszką i copy, a później paste w temacie.

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...