Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś w stylu Kwadratowej Masakry (Hamahi) :3


karol1gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze chciałęś zagrać na Kwadratowej masakrze??

 

ale nie byłeś za bardzo znany??

 

to jest server dla Ciebie!!!

 

Za darmo wejdz w świat Kwadratowej masakry

 

Buduj, ,

 

zdobywał materiały,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diamond_%28Gem%29.pngNumCraft Diamond_%28Gem%29.png

 

1337427196-U363900.png

 

 

de2zjo.gifAdres IP: 5.50.116.21

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

 

de2zjo.gifPotwory: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

 

de2zjo.gifPvP: Nie

 

de2zjo.gifPremium: Nie

 

de2zjo.gifSloty: 20

 

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

de2zjo.gif Hamahi: NumCraft1-10

 

 

 

1337427260-U363900.png

 

Brak Pusty Surviwal :3

 

1337427292-U363900.png

 

[Właściciel]Hammer

 

[Admin]KoXuPoL

 

 

1337427314-U363900.png

 

 

 

Podanie na WhiteList:

 

 

 

Imie:

 

Nick w grze:

 

Wiek:

 

Ile Grasz w minecafta:

 

Dlaczego ty:

 

Skype:

 

 

Podania prosze pisać w komentarzu

:)

 

Imie: Damian

 

 

Nick w grze: AToJa

 

Wiek: 15

 

 

Ile Grasz w minecafta: ponad pół roku

 

 

Dlaczego ty: Lubie budować i grać z kimś w minecraft

 

 

Skype: podam jak dojde

 

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Damian

 

 

Nick w grze: Aizer

 

 

Wiek:13

 

 

Ile Grasz w minecafta: Od Beta 1.2

 

 

Dlaczego ty: Szukam serwerów typu kwadratowa masakra myślę że dobrze trafiłem. Znam ortografię.

 

 

Skype: Quade368

TS3: Jeżeli potrzebny to posiadam mikro równiez. Co trochę niewiarygodnie posiadam mutacje.

 

 

 

Jestem ogarnięty chciał bym nagrywać Let's Paly z tego serwera

Paly :D

Opublikowano

Imie: Kuba

 

Nick w grze: TheYunnan

 

Wiek: 16

 

Ile Grasz w minecafta: Od Halloween Update

 

Dlaczego ty: Jestem dosyć ogarnięty, potrafię dzielić się budowlami i nie sprawiam problemów.

 

Skype: Mam TS3 i zdecydowanie wolę z niego korzystać niż ze skype :c

Opublikowano

Imie: Robert

 

Nick w grze: dresuNOK

 

Wiek: 19

 

Ile Grasz w minecafta: nie wiem dokładnie miałem przerwę teraz ale już z 1,5 roku by było

 

Dlaczego ty: Bo jestem dresem i chuj kurwa musicie mnie mieć w ekpie :P

 

Skype: floorthegame i ts3

Opublikowano

Imie: Patryk

 

Nick w grze: Patryk1970

 

Wiek: 15

 

Ile Grasz w minecafta: 3 lata.

 

Dlaczego ty: Ponieważ ładnie buduję i lubię grać na serwerach survival

:D

 

Skype: Nie posiadam ale jeśli bd trzeba to założe.

Opublikowano

Imie: Damian

 

Nick w grze: AToJa

 

Wiek: 15

 

Ile Grasz w minecafta: ponad 1 rok

 

Dlaczego ty: lubie budować i grać z kimś. chętnie pomagam

 

Skype: podam jak dojde na serwer

Opublikowano

Imie:Seba

Nick w grze:TheGanja605

Wiek:14

Ile Grasz w minecafta:ponad rok

Dlaczego ty:A dlaczego nie ja?

Skype: (Tak Jak Kolega Powyżej) podam jak dojde na serwer (ale zawsze korzystam z ts3 ;3)

Opublikowano

Imie: Emil

 

Nick w grze: Prototypy lub Moddex

 

Wiek: 17

 

Ile Grasz w minecafta: od wersji alpha 1.0.2

 

Dlaczego ty: Mam humor, mógłbym kręcić let's play-e na yt, dobry komp, profesjonalny mikrofon :P (zresztą zobaczycie jak mnie poznacie :P)

 

Skype: Moddexon

Opublikowano

Imie: Marcin

Nick w grze: Fuckyt

Wiek: 17

Ile Grasz w minecafta: 2,5 lata

Dlaczego ty: Lubie serwery tego typu (surwiwal)

Skype: Mam, podam jak się dostanę

Opublikowano

Imie: Karol

 

Nick w grze: SuuIto

 

Wiek: !5

 

Ile Grasz w minecafta: 1,5 roku coś około

 

Dlaczego ty: Chciałbym zagrać na serwerze w stylu Masakry , bez griferów i wgl. jestem ogarniętą osoba wiec myślę że się nadaję

 

Skype: MPCforum371

LM7fs.jpg

Opublikowano

Imie: Marcin

 

 

Nick w grze: Cenzur1906

 

 

Wiek:16

 

 

Ile Grasz w minecafta:Rok z kawałkiem

 

 

Dlaczego ty: Ponieważ chciałbym zagrać na kwadratowej masakrze :3.Lubie budować ciekawe budowle.

 

 

Skype: podam jak mnie dodacie na WL

 

Mam TS-a

 

 

 

Imie:Dominik

 

 

Nick w grze: Ubocik

 

Wiek:16

 

 

Ile Grasz w minecafta:Rok

 

 

Dlaczego ty: Chce zagrać w miłym wąskim gronie.

 

 

Skype: to co wyżej

 

Posiadam TSa

 

 

 

Dodałem od razu kolege. :>

Opublikowano

Kolejne szajstwo na hamachi jak już robisz coś w stylu kwadratowej masakry zrobiłbyś na dedyku :D

5 Postów Wykonano !! 30 Postów 60 Postów

10 Postów 35 Postów 70 Postów

15 Postów 40 Postów 80 Postów

20 Postów 45 Postów 90 Postów

25 Postów 50 Postów 100 Postów

Opublikowano

Imie: Adam

 

Nick w grze: casapontos

 

Wiek: 20

 

Ile Grasz w minecafta: 1 rok

 

Dlaczego ty: Od dłuższego czasu oglądam Kwadratową Masakrę i też chciałbym w czymś takim wziąć udział

^^

 

Skype: Posiadam, jak dostane się na serwer to podam

:)

Opublikowano

Imie: Damian

Nick w grze: CampeR_Thc

Wiek: 18 i ponad pół

Ile Grasz w minecafta: od wersji beta 1.2

Dlaczego ty: Lubie sobie pobudować i mogę wam pomoc w rozwoju serwera :) (mogę zrobić dedyka)

Skype: camper.pro2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...