Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]nie może ktoś wejść na mój serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem

 

1.włanczam serwer chodzi na 100% normalnie tam gdzie jest server moge się zalogować ale ktoś inny niemoże się zalogować

2.mam włonczonego Portmapa i hamachi śeci działa

3.zapora wyłonczona w windowsie i Antivirusie

 

root na tym komputerze drugim mam IP zy hamaczi ( czyli takie jakie pokazuje ) bez końcówki .100

 

 

port mapa nam takiego MPCforum by backe57!

 

link skont pobierałem

http://www.mpcforum.pl/topic/96274-tutnavicat-i-portmap-co-gdzie-jak/

 

MPCforum by backe57!

 

porty serwa

 

18001 -logowanie

13000 -ch1

13001 -ch2

13099 -ch99

Opublikowano

Od początku:

 

1.Nie ma :D

2.Pobierz Launchera z tąd: http://www.mpcforum....10-v2-launcher/

3.Wypakuj pliki launchera najlepiej na pulpit

4.W pliku serwerimfo.py zmień adres IP na swój z końcówką .100 a dla kolegów z normalną końcówką.

5.Przenieś wszystkie pliki które wypakowałeś do klienta gry.

6. Rozpakuj plik root znajdujący się w folderze pack i edytuj w serverinfo.py IP na swoje .

7.spakuj pliki root i podmień je w folderze pack.

8.odpal metina plikiem metin2_2010.exe

 

PS. Zmień pong:

Lekturka:

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

 

Nie wiesz jak rozpakować Root?

Lekturka:

http://www.mpcforum.pl/topic/193085-tutsprawny-paker-do-plikw-eix-i-epk-paker-do-mob-proto-i-item-proto/

 

2PS:

Kolega musi być z tobą w jednej sieci Hamachi!! Jak byś nie wiedział.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

zmieniłem ponga sam na innego ale na serwerze był taki sam pong co w lauczerze to trzeba go zmieniać taki był 1234abcd5678efgh i testtesttesttest

jak zmieniłem sam zgodnie ztej instrukcji to serwer whcodził ale nie dył tymrazem umnie na komputerze normy w klijęczie ani na innym

 

ściongnołem tego lauczerna iterz na niedział

 

jest zemnoł w sieci hamaczi przez taki program COMODO Unite

Opublikowano

1.na mojim komputeże jest serw i z inneg kompa po prostu niemoge wejści na serwa.

2.mam takie go serwa może z tym jest probłem

- pliki serwerowe 2010 ściongałem z tołd

http://www.mcncc.pl/VipFiles/0003/

 

- wgrałem dotych plików to

http://www.mpcforum....ios/page__st__0

 

3. mam takiego samego ponga jak w serwie i w Launcherze

miałem takiego odrazu ponga 1234abcd5678efgh i testtesttesttest w serwie i Launcherze to chyba nietrzeba zmieńaci ( jak zmieniłem to serw nie chciał się włonczyć )

 

4.mam serw chamahi.

Opublikowano

Wiesz co ziomek najlepiej zrob serwa na tym gotowcu:

http://www.mpcforum.pl/topic/579067-tutdlpliki-serwerowe-by-taki-niesmialy/

 

OPIS

 

 

1.Wypakuj Pliki serwerowe.

2.Wejdź w VirtualBox'a

3.Nacisnij "Nowa"

-Dalej

-Wpisujesz Nazwe Serwera

-System operacyjny wybierasz "BSD"

-Wersja"FreeBSD"

-Dalej

-Wybierasz ilość ramu jaką chcesz przeznaczyć na serwer.

-Dalej

-Zaznacz "Użyj istniejącego dysku twardego", Kliknij na ikonę folderu ze strzałką.

-Podaj lokalizacje wcześniej wypakowanych plików serwerowych.

-Dalej

-Create

4.Nacisnij "Ustawienia"

-Wybierz zakładkę Sieć

-w Połączona do wybierz "Mostkowana karta sieciowa (bridged)"

-w Nazwa wybierz "Hamachi Network Interface"

-Ok

5.Nacisnij "Uruchom", Poczekaj aż serwer się uruchomi.

-Gdy wyskoczy "Login:" wpisujesz root

-Następnie wyskoczy "password:" wpiszesz takiniesmialy (Nie widać wpisywanych liter)

-Gdy pojawi Ci się "grind#" wpisujesz polecenie sysinstall

-Configure

-Networking

-Interfaces

-No

-No

-I wypełniamy zgodnie z tym obrazkiem: http://zapodaj.net/images/0a5d0c1a7f92e.png

-Ok

-Yes

-Esc

-Esc

-Esc

-Esc

-Wpisujemy komende /etc/rc.d/netif restart

-gdy wyskoczy "grind#" wpisujemy /start

-piszemy ile ma być uruchomionych Chaneli np.1 i naciskamy ENTER

------------To wszystko z serwerem----------------

 

 

 

Teraz Klijent :P

To jedziemy!! :)

 

Download Klienta:

http://depositfiles.com/files/bqw8nvkd0

 

Skanu nie daje bo z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/645295-dlpliki-serwerowe-by-rykox-v2-pod-priv-exp-normal/

 

1.Wypakuj Klienta.

2.Pobierz Launchera z tąd: http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

3.Wypakuj pliki launchera najlepiej na pulpit

4.W pliku serwerimfo.py zmień adres IP na swój z końcówką .100 a dla kolegów z normalną końcówką.

5.Przenieś wszystkie pliki które wypakowałeś do klienta gry.

6. Rozpakuj plik root znajdujący się w folderze pack i edytuj w serverinfo.py IP na swoje .

7.spakuj pliki root i podmień je w folderze pack.

8.Zmień pong na "1234abc.... " Ale po str serwera.

9.zrestartuj serwer

10.odpal metina plikiem metin2_2010.exe

 

 

Jeśli nie wiesz jak wypakować root polecam TuT:

http://www.mpcforum.pl/topic/390552-tutdl-rozpakowanie-zabezpieczonych-plikow-clienta/

Jeśli masz innego Unpakera a Ci działa to nie musisz się przestawiać na tego. :)

 

 

To wszystko :) Miłej Gry!

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Ty w serwerze w game masz "testtesttest" i "abcd1234efgh5678".

 

Weź zamień to "testtesttesttest" na "1234abcd5678efgh"

Żeby to wyglądało tak: "1234abcd5678efgh" i "1234abcd5678efgh"

Następnie zapisz plik game i włóż go z powrotem tam skąd go wziąłeś naciśnij "Owerwrite"

 

Zrestartuj serwer komendą "reboot".

 

Następnie pobierz tego launchera:

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

Postępuj zgodzie z instrukcją w w/w Tucie

i wszystko powinno być ok.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

ja pdejżewam że natym drugim serwie przed tym co mi podałeś to poprostu coś go blokije tylko niewiem co?

 

bo jak na hamaci biore ping czy cośtakiego to pisze (limit połonczena lub brak) z tym hamaczi co jest na kompie gdzie jest serw?

 

albo ruter mi blokije co rozdziela na WifI i na LAN?

 

musze jeszcze sprawdzić inaczej bez rutera rozdielajołcego po dłonczyć bez pośrednio pod głównego i zobaczyć czy będzie działało

bo tak dotej pory to sprawdzałem na drugim kompu terze?

 

sory że pisałem tam te niekture głupoty!!!

Opublikowano

Widzę że masz Pang.exe jak się nie mylę, a zmieniłeś port lgowania w root ??

 

jak nic nie daje to jest jedno wytłumaczenie , jak masz 2 kompy podłączone przez LAN do 1 neta to nie połączysz się bo nie raz tak jest ze nie da się połączyć przez sieć LAN

 

Tak ja słyszałem

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

zmieniłem porty w root

 

1.mam 2 rutery główny i ktury rozdziela na (1 laptopa - przez wifi ) i 3 komputery - podłonczone przez kabel serw stoji na laptopie

2.chciałem zobaczyć na drugim kompie czy się połoncze i nie widaci normy

3 czyli co zrozumiałem to z inego komputera co nie jest podłonczony do mojego internetu powin muc wejś na muj serv tak? :)

Opublikowano

1.dzięki kolego masz wielkiego ++++ moge wejśc z innego kompa

2. ale pojawił się drugi problem loguje się i jak klikam enter lub start to wywala mnie? co to moze być?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...