Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] BŁAGAM O POMOC KOMPLETNIE NIE MAM POJĘCIA CO PORADZIĆ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Gdy włączam minecrafta z modami z jednego serwera na którym będzie niedługo można grać a mi tu wyskakują takie błędy !

 

Najpierw (Ileś) mods loader

i tu wymienione a na samym dole

 

Minecraft has crashed!

----------------------

 

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

 

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT 93de8a7a --------

Generated 10.09.12 16:27

 

Minecraft: Minecraft 1.2.5

OS: Windows 7 (x86) version 6.1

Java: 1.7.0_05, Oracle Corporation

VM: Java HotSpot? Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

LWJGL: 2.4.2

OpenGL: GeForce 9800 GT/PCI/SSE2 version 3.3.0, NVIDIA Corporation

 

java.lang.IllegalArgumentException: Slot 249 is already occupied by ic2.common.BlockTex@d6d763 when adding ic2.common.BlockTex@d6b35f

at pb.<init>(Block.java:251)

at pb.<init>(Block.java:284)

at ic2.platform.BlockCommon.<init>(BlockCommon.java:12)

at ic2.common.BlockTex.<init>(BlockTex.java:30)

at mod_IC2.load(mod_IC2.java:207)

at cpw.mods.fml.common.modloader.ModLoaderModContainer.init(ModLoaderModContainer.java:351)

at cpw.mods.fml.common.Loader.modInit(Loader.java:263)

at cpw.mods.fml.common.Loader.initializeMods(Loader.java:604)

at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.onloadComplete(FMLClientHandler.java:203)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(Minecraft.java:426)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(Minecraft.java:735)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 62a5db9e ----------

 

 

 

CO PORADZIĆ?

HHHEEEEEEELLLPPP

 

Kompletnie nie ogarniam.

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

To wina modów. Źle dobrane. Jeśli by ci się chciało to byś musiał w Industrial Craft zmienić z przemiotu o id 249 jego id.

Opublikowano

Nie ma meta infa, a jak naprawić to id z tych modów bo to paczka serwerowa..

Sebastian dostajesz lubie to za mądrą odpowiedz :D

ale odp jeszcze jak to naprawic

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

Jeden mod kłóci się z id innego moda, który chce wprowadzić item

 

Java.lang.IllegalArgumentException: Slot 249 is already occupied by ic2.common.BlockTex@d6d763 when adding ic2.common.BlockTex@d6b35f

 

W tłumaczeniu jeden mod zajął id itemu, a drugi mod chce również wykorzystać ten ID.

ava.lang.IllegalArgumentException: Slot 249 jest już zajęty przez ic2.common.BlockTex @ d6d763 podczas dodawania ic2.common.BlockTex @ d6b35f

Znasz mnie grałem na serwerach z nickiem lolo121. Jak nie wierzysz, daj serwer premium

 

48061.gif

Opublikowano

A jaka jest instrukcja instalacji paczki?

ALBO usuń całkiem folder .minecraft i zastąp typ z paczki.

ALBO usuń zawartość folderu .minecraft i zastąp plikami z paczki.

Opublikowano

Najprościej mówiąc. Jedno ID już jest zajęte, a drugie potrzebuje to ID.

ROZWIĄZANIE:

Ściągnij Sobie ID Resolver, wszystkie pierdoły które potrzebuje i wgraj. Tutaj Ci tego nie podam bo denerwuje mnie to skanowanie plików. Jakby nikt nie miał antywirusa na kompie. Jak chcesz podeślę Ci te pliczki na PW, ale bez problemu znajdziesz je w google.

Moje TuT'y

 

 

Archiwmenty:

 

 

mca.png

100 postów

150 postów

200 postów

300 postów

400 postów

500 postów

 

 

Opublikowano

i co m uto da?

wgra ustawi swoje id i nei wejdzie na serwer do ktorego to jest paczka ;] pomyslcie zanim cos napiszecie - musisz napisac do administracji aby udostepnili configi z ich id bo jestli chociarz sobie sam zmienisz to i tak wejdziessz i Cie wywali bo id sie nie bd zgadzać

Opublikowano

Wejdź :

1. Uruchom

2. Wpisz %appdata%

3. Usuń folder .minecraft

4. Odpal minecrafta (z ikonki na pulpicie, którą masz, lub gdzie indziej)

5. Zaznacz UPDATE

6. Graj :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...