Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

factoryCraft [60 slotów] [mody] [free build] [forestry] [bc] [ic2] [rp] [rc] [duzo innych modów]


MankindEnemyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj do wl TwojPsycholog i mam pytanie posiadasz ts'a albo cuś ? Chce ci powiedzieć o kilku bugach

 

Kanal ts3 podany jest obok adresu serwer-a w paczce oraz na serwerze masz informacje na jego temat. Myśle że serwer jest dosyć dobrze zabezpieczony z punktu pluginow jaki modów.

 

Czemu mam bana?

 

David dostałes czasówke za nadmierne spamowanie chatu pomimo ostrzezen najwyraźniej nie doczytałeś dokładnie wiadomości.

Opublikowano

Kanal ts3 podany jest obok adresu serwer-a w paczce oraz na serwerze masz informacje na jego temat. Myśle że serwer jest dosyć dobrze zabezpieczony z punktu pluginow jaki modów.

 

David dostałes czasówke za nadmierne spamowanie chatu pomimo ostrzezen najwyraźniej nie doczytałeś dokładnie wiadomości.

 

Dobrze spamowalem ale reszta tez spamowala i nie zotala ukarana...!!!

Opublikowano

Dodaj Jasso , MattusPL , zagy jakbyś mógł.

Jasso to ja , mattus i zagy to kumple.

PS. mam problem z pobraniem paczki , pisze że skończył sie termin pobierania , mógłby mi ktoś pomóc?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...