Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival Z ograniczona mapka.! Walka o przetrwanie! Zapraszamy! Sloty nieograniczone.!


B4nDid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ADRES IP SERWERA: 91.234.217.207:7

 

typserwera.png

Survival z ograniczoną mapką, WALKA O PRZETRWANIE!

 

iloscslotow.png

Jak narazie 15, w kazdej chwili moge dodac, kolejne 15, zależy od liczby graczy.

 

status.png

Online!!

 

premium.png

OFF

 

whitelista.png

OFF

 

potwory.png

ON

 

zwierzeta.png

ON

nether.png

OFF

 

pvp.png

ON

 

pluginy.png

Te najważniejsze do funkcjonowania sa.!

 

 

ekipaserwera.png

[Wlasciciel] B4nDid
[Wlasciciel] Vant3D
[Admin] arturpasiak

 

 

 

rekrutacjaotwarta.png

 

 

kontakt.png

26091280 B4nDid

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Jeżeli ma ktoś wejść na serwer, i po obejrzeniu spawnu, napisać ze serwer jest "zjebany" to proszę nie wchodzić na serwer... I odsyłam spowrotem do prezentacji, aby przeczytał co to jest za serwer...

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Server Suuupcio fajna adma plugy tez spc i przede wszystkim fajna zabaaaaaaawa

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Jak już ktoś zauważył na serwie są przeprowadzane ankiety co dodajemy, co nie , większość głosów dodajemy mniejszość nie dodajemy. Zapraszam do gry.

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Nie wiem skąd on miał to ale juz nie bedzie "czitowal" dalem bana perma wiec, juz jest wszystko ok, od wszystkich zebralem diaxy szmaragdy ktorzy mieli. Zapraszam ponownie.

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Nie ogarniam tego servera, admina nie ma a na serverze jakaś patologia już tłumaczę:

Wbijam na server, dobra jest git, patrzę a gość sobie robi domek cały z diax, miał dużo diax a admin kłamie że go zbanował bo go widzę nadal i rozmawiam.

Myślę że to admin maczał w tym palce (Nick owego pana to: Sith) Miał on duuuuuuużo bloków staków diaxów i ogółem gra była do dupy. Po restarcie servera (?) nadal ten pan miał diaxy a moje eq (żelazne) wyparowało. Nie rozumiem o co chodzi, domagam się zwrotu itemów a jak admin nie ogarnia takiego fajnego servera to naprawde głupio.

 

Moje gg: 15913563

 

Nadal to robi a admina nie ma oceniam server na 2+/10

Sith rozdaje diaxy..

Opublikowano

SERVER TO PATOLOGIA NIE POLECAM

 

SS poprosze.

 

Nie będę Ci dawał SS, nie zależy mi na twoim zjebanym serverze, pierdol sie chuju!

 

Chciałem tylko pograć, napewno SITH to admin/mc admina i chuj! I tak tu nie gram

 

ODRADZAM SERVER! na początku fajny server, potem okazuje się, że gościu ma 4 stacki bloków diaxowych, jak zdobyć 4 stacki bloków diaxowych w 5 godzin ja nie wiem, ale to na pewno admin maczał palce w tym. W skrócie: admin daje itemki kumplom, ODRADZAM

 

Mam to samo a nawet gorzej bo admin ma chyba z max 12 lat 0_o

 

SERVER TO PATOLOGIA NIE POLECAM

Opublikowano

Moderatorzy, Admini prosze o zbanowanie, Uczestnika tego forum powyżej.

brak dowodów brak, wyjaśnienia żegnamy pana, 1 slot wolny prosze wbijac. :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Moderatorzy oraz admini proszę zbanować tego użytkownika forum, ponieważ przez niego DUŻO osób może sobie wyrządzić KRZYWDĘ na DUSZY oraz na CIELE.

Dowodów nie jest brak, ponieważ wysłałem Ci na emaila zdjęcia więc ne kłam!

Sith to admin dowiedziałem się tego przed chwileczką, więc nie polecam (Sith zabijał klonował sobie itemy, miał gamemode itd)

Server jest taki zalagowany że chyba admini ściągają na maszynę pornosy - odradzam.

Spawn to 4 kratki na 4 oraz brak jakichkolwiek eventów itd.

Admini się biją nawzajem, frakcji nie ma, da się latać klonowaći chuj wie jeszcze czego.

NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Opublikowano

urzytkowniku powyzej, daj jakies ss to ci moze uwierze na zadnego emaila i nie piszesz, gosciu ktory hostuje moj serwer ma 23 % zuzytego procesora, oraz 3% neta, wiec nie wymyslaj.

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

Opublikowano

Po pierwsze pisze Ci na emaila jakiego mi podałeś i teraz na gg, daje Ci screeny ale nie.

Po 2. Lagi są w chuj bo ja mój kolega i wszyscy mają lagi na serverze i Ci piszą tylko CIEBIE NIE MA.

Po 3 - ODRADZAM SERVER - Admin ma 15 lat (pisze w jego podpisie- sami zobaczcie) oraz rozdaje free item, Sith dostał duuuuużo diaxów tak jak wcześniej pisałem

Opublikowano

Lekkie lagi ale serwer okej ^_^ (+ to Miła Atmosfera Dobre Pluginy,Fajna Rozgrywka.- to Lagi)

 

PS:Ludzie którzy nie polecają serwera piszcie dlaczego ;/ nie płacz z powodu że ktoś cie zabił

@CHYZIU to pisze się do Admina tak jak ja to zrobiłem w zwiazku z lagami.Troche Ogar ludzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...