Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mc-Meter [Survival] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow] [Podziemnny server] [Frakcje] [Nowość]


Rezor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za nieogary Rezor pisze jak byk " Start o 15" a oni i tak "Dodaj do WL !! Dodaj do WL !! "

 

P.S Licze ze będzie sie dobrze grało ;D

 

@Edit @Up Ehh Byłeś szybszy ;D

18706.png

47991.png

47954.png

15091.gif

 

Jak Pomogłem Daj Like.

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No.. Isnieje szansa , że się wyrobimy :P Heken dzwonił do firmy i problemów nie ma być.

Opublikowano

Tsa.... Mamy odpowiedz " Za chwie będzie ok" czyli poczekamy sobie przynajmniej pół godziny takie małe pocieszenie odemnie :D

Opublikowano

Dobra.. Start będzie o 16:15 !! Wyrobię się na 99% ;)

 

@edit @up

 

Też cie kocham ._.

Opublikowano

SERVER PODZIEMNY SURVIVAL Z FRAKCJAMI

O co tutaj chodzi?

 

A więc... Gracze trafiają pod ziemię gdzie muszą samodzielnie przetrwać.

Po wyjściu ze spawna szukamy wyjścia i wkopujemy się w ściane.

Decyzją gracza jest zdecydowanie gdzie kopać...

Wszędzie czyhają na Ciebie zasadzki...

Twórz podziemne plemienia , wioski , miasta a nawet państwa dzięki pluginowi Factions !

Jest to jeden z pierwszych w Polsce jak nie pierwszy server tego typu !

 

Jak zacząć?

 

 

To proste !

Wystarczy wziąść kamienny kilof ze specjalnego miejsca na spawnie i kopać , kopać i jeszcze raz kopać !

 

 

Nie mam premium , czy mogę wejść na server?

 

 

Oczywiście , że tak !

Server przeznaczony jest dla graczy z premium jak i bez.

 

INFORMACJE

 

 

IP : 91.193.54.84:25571

PLUGINY : Dobrze dobrane.

SLOTY : 20 (Dobra ilość na start)

STATUS : OFF

ZAŁOGA :

Rezor111 - Admin

Gregs - Moderator

Motor4 - Moderator

Rezerwacja

;) - Moderator

 

 

 

TO TYLKO ZAPOWIEDŹ START 16 WRZEŚNIA !!!

 

 

 

Coś ci się nie podoba ? Chciałbyś coś dodać ? PISZ

Witam Nie wchodzcie nawet na ten server Dostalem na nim bana za pomoc adminowi w odbugowaniu Factions

Jak niektorzy z was wiedza czasem wystarczy wpisac Samo F aczasem z slashem /F. I w ten sposob wchodzimy na czyjes konto i prze logowaniem wpisujemy f inv Kacu20 i jestesmy w najlepszej gildi na serverze. I za wytlumaczenie tego buga adminowi dostalem bana.

Opublikowano

@up

 

Dostałeś bana za złamanie 8. punktu regulaminu. Punkt ten brzmi "Zakaz używania bugów" a ty takiego buga użyłeś. Nie interesuje mnie to czy wytłumaczyłeś czy nie wytłumaczyłeś ale użyłeś buga co jest niezgodne z regulaminem. Jaką miałem mieć pewność , że nie będziesz go używać w przyszłości ?

Opublikowano

Przepraszam za problemy techniczne.. Wszystko zostało naprawione , życzę miłej gry ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...