Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mc-Meter [Survival] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [20 slotow] [Podziemnny server] [Frakcje] [Nowość]


Rezor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERVER PODZIEMNY SURVIVAL Z FRAKCJAMI

O co tutaj chodzi?

 

A więc... Gracze trafiają pod ziemię gdzie muszą samodzielnie przetrwać.

Po wyjściu ze spawna szukamy wyjścia i wkopujemy się w ściane.

Decyzją gracza jest zdecydowanie gdzie kopać...

Wszędzie czyhają na Ciebie zasadzki...

Twórz podziemne plemienia , wioski , miasta a nawet państwa dzięki pluginowi Factions !

Jest to jeden z pierwszych w Polsce jak nie pierwszy server tego typu !

 

Jak zacząć?

 

 

To proste !

Wystarczy wziąść kamienny kilof ze specjalnego miejsca na spawnie i kopać , kopać i jeszcze raz kopać !

 

 

Nie mam premium , czy mogę wejść na server?

 

 

Oczywiście , że tak !

Server przeznaczony jest dla graczy z premium jak i bez.

 

INFORMACJE

 

 

IP : 91.193.54.84:25571

PLUGINY : Dobrze dobrane.

SLOTY : 20 (Dobra ilość na start)

STATUS : OFF

ZAŁOGA :

Rezor111 - Admin

Gregs - Moderator

ahari21 - Moderator

kubusiak159 - Moderator

 

 

 

TO TYLKO ZAPOWIEDŹ START 16 WRZEŚNIA !!!

 

 

 

Coś ci się nie podoba ? Chciałbyś coś dodać ? PISZ

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuje za wszystkie pozytywne komentarze. Na serverze będzie również możliwość kupna konta vip jak i również kasyno :)

Opublikowano

Zapowiadam promocję ! Po wyjściu servera przez tydzień konto vip będzie o 50% tańsze !

Opublikowano

UWAGA : Skończylismy mapkę . zapraszamy na serwer testowy : UWAGA MOŻLIWE LAGI!!! Serwer testowy stoi na komputerze , dosyć słąbym ale mam nadzieję że na samo pokazanie mapy bedzie ok , na serwie TESTOWYM nie ma cuboida więc można niszczyć :P ale pamietaj że mamy backup mapy więc nic nie zdziałasz xD adres ip : 93.105.254.73 10 slotów!

Opublikowano

Byłem na testowym i jestem pozytywnie nastawiony na niego, z administracją się trochę zapoznałem

ciekawie się zapowiada, administracja jest miła i ogólnie ogarnięta.

Będzie premiera to na pewno zagoszczę na serwie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...