Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftPolska [1.3.2] [SERVER SURVIVAL + FRAKCJE ] [WOJNY GILDII] [MCMMO] [OGARNIĘTA ADMINISTRACJA][FACTIONS] ZAPRASZAM !


VirusVX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CraftPolska

"Serwer Marzeń"

 

 

 

 

 

Info:

 

CraftPolska "Legendarny Serwer"

Zapewne szukasz dobrego serwera?

Z ogarniętą administracją i miłą atmosferą?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Tylko u nas X-ray jest nie tolerowany.

Zapewne chesz grać na takich serwerach Surival z Wojanmi Gidli?

Tyle, że masz duże lagi?

U nas niema lagów możesz grać spokojnie i nie musisz się obawiać

,że ktoś ci ukradnie itemki.

 

 

Info Ogólne:

Team

Założyciel, Koder,Opiekun [HeadAdmin]Adikosik3

Opiekun,Pomocnik,Doradca,Zastępca Założyciela [Admin]Smajgolo

Chcesz być w teamie?

Wymagania są proste!

-Sprawne Micro

-TS bądź skype

-14Lat

-Składka na serwer

 

 

 

Sloty:63

IP:188.165.215.153:25085

Nether:Tak

Potwory:Tak

Whitelista:Nie

Premium:Nie

PvP:Tak

Zwierzęta:Tak

 

 

 

Zapraszamy na serwer!

Opublikowano

Hah, "Legendarny serwer" ? Pff "Serwer marzeń" według kogo ?

Takich serwerów jest masa nic nie wnoszą poza tym H@ & @ Nie ogarniają bany/mute za nic i do tego ten serwer to bug na bugu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie polecam, moją koleżanke zabili nawet jak nie miała eq, takie sępy tam grają , że szok. Ponad to admin odpowiada po 20min.. ( nie byl zajety ).

 

Nie polecam.

64004534522290988444.png

Opublikowano

Nie polecam, wszyscy na kill aurze i na x-ray'u i Nodusie :P Dogonil mnie koles w całym enchantowanym diax eq przebiegł 200 kratek na Speed Hack i mnie deadnal kill aurą :P

MPC Love<3

Opublikowano

@up

 

Zwykli chejterzy po pierwsze osoby z kill aura mają już bana . To po co zaczynacie ? a potem sępicie itemy ?

 

 

Zapraszam !

Opublikowano

Jakie masz podstawy mówić że jestem 'CHejterem" btw.pisze sie hejter...

Na serwerze byłem pod innym nickiem a w grze to błagasz graczy żeby ci temat refreshowali .

NIE POLECAM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Serwer do dupy. Kopałem kilka minecraftowych dni w kopalni. Dołączam do gildi i jakiś założyciel mnie zabija a ja z full diax eq! Po prostu oszuści!

Nie polecam ani serwera ani frakcji "Lipowiaki"!

NIE POLECAM!

Opublikowano

Co ile ty tego refa robisz??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...