Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eliminacje do mistrzost swiata mecz polska - czarnogóra nie dla polaków!


Zaxer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PZPNpng_rqqpepa.png

 

Nie obejrzymy meczu reprezentacji z Czarnogórą w publicznej telewizji, nie otrzymamy informacji o przygotowaniach, nasza kadra odgrodziła się od kibiców i dziennikarzy. Treningi naszej "Narodowej" zostały zamknięte dla dziennikarzy i kibiców, można obejrzeć tylko rozgrzewkę. Trener Fornalik buduje twierdzę wokół swojej drużyny, tak właśnie swojej, bo to nie jest już chyba nasza reprezentacja, tylko właśnie Fornalika.

 

 

Nie chcę ułatwiać zadania przeciwnikom, mówiąc, czy zagramy dwoma czy jednym napastnikiem ? obruszał się selekcjoner, gdy pierwszego dnia zgrupowania został zapytany o taktykę na Czarnogórę. ? Mamy mało czasu na ćwiczenie wariantów taktycznych, a to przecież można zrobić tylko na zamkniętych zajęciach ? opowiadał, ale wczorajszy popołudniowy trening odwołał!?

 

 

To jakaś paranoja, selekcjoner zachowuje się jak jakiś paranoik, wyobraża sobie, że Czarnogórcy aż tak się nas obawiają, że będą nagrywać jego zajęcia. Kurczę im jest wszystko jedno kto u nas zagra w obronie czy ataku, bo są na tyle dobrzy, że i bez takich informacji mogą nam dokopać, kretynie. Zresztą rozgryźć skład wyjściowy naszej drużyny jest tak łatwo, jak nigdy dotąd, mamy podstawową jedenastkę i nic po za tym. W sumie mamy może z 15 zawodników grających na poziomie reprezentacyjnym, więc co to za tajemnica?

 

Lecz nie martwcie się!

Znalazłem stronę na której będzie można obejrzeć ten mecz!

Transmisja będzie dostępna na oto tej stronie!

Mecz odbędzie się o 20:30

Nie jest to reklama a informacja, ponieważ jeśli mi dobrze wiadomo jest to jedyna strona która oferuje oglądanie online tego meczu w polsce:)

Zródło i transmisja online:

usunięte na proźbę moda:) Mecz z mołdawią również będzie live online, jak i gdzie to was powiadomię/CODE]

Twoja reklama tutaj - Pisz na pw xD

Opublikowano

Reprezentacja narodowa jest własnością całego kraju

I skoro oni reprezentują Polskę to my mamy prawo to obejrzeć bez płacenia ....

Ale jaki kraj taki obyczaj -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...