Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NP][Survival][0 lag!]LifeCraft - Serwer o którym marzą miliony! [Dedyk]


Misiek. <33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngLifeCraftDiamond_%28Gem%29.png

 

UWAGA!

1 OPINIA NA MPC POD TYM TEMATEM = WARTOŚCIOWY BONUS NA SERWERZE!

ZACHĘCAMY DO KOMENTOWANIA.

;)

NOWE IP!

ZERO LAGÓW, 30 SLOTÓW!

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.234.217.207:10

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Idealnie dobrane i skonfiguriowane.

Chcesz wiedzieć dokładnie jakie?

Wpisz /plugins na serwerze.

;)

1337425578-U363900.png

Appic121, Szramasek

 

Zapraszamy serdecznie,

Administracja.

Opublikowano

Niestety serwer OFF.

Wyłączył się z nieznanych przyczyn a ja nie mogę go włączyć tylko własciciel Dedyka...

Przepraszamy,

Będzie ON do godziny 18:00.

 

Jak już wszystko zostanie naprawione poinformujemy Was. ;)

Przepraszamy raz jeszcze.

Opublikowano

@UP

Czytaj posty inteligencie... -.-

Mamy problemy z hostingiem.

Do 20:00 powinno być wszystko okey. ;)

Tymczasem możecie pisać jakie macie oczekiwania/przeczucia co do serwera...:P

Opublikowano

@UP

30 slotów to mało?

Obiecuję, że jeżeli zapełnimy te 30 slotów w pełni to powiększymy do nawet 60 - 100! :>

Nie martw się. Mamy do dyspozycji 16GB ram ale po kiego dawać 200 slotów jak tego nie rozreklamujemy tak szybko. :)

Opublikowano

@UP

Czy ja gdzieś napisałem, że to musi być dobra opinia? :huh:

To ma być opinia taka jaka uważasz. ;)

Po prostu chcemy wiedzieć co sądzicie o serwerze, co jeszcze mamy poprawić. :)

Opublikowano

Serwer OFF z powodu hostingu...

Mamy małe problemy, zmieniamy system operacyjny.

Około 20:00 powinno być dobrze także proszę się nie zrażać. ;)

Wynagrodzimy to Wam.

A Frakcje, owszem będą.

Zachęcam do wystawiania pierwszych opinii. Może macie jakieś propozycje dotyczące serwera?

Może macie jakieś życzenia co do pluginów? Wszystkie propozycje przedyskutujemy z administracją!

Pozdrawiamy,

Administracja serwera LifeCraft.

Opublikowano

Serwer OFF z powodu hostingu...

Mamy małe problemy, zmieniamy system operacyjny.

Około 20:00 powinno być dobrze także proszę się nie zrażać. ;)

Wynagrodzimy to Wam.

A Frakcje, owszem będą.

Zachęcam do wystawiania pierwszych opinii. Może macie jakieś propozycje dotyczące serwera?

Może macie jakieś życzenia co do pluginów? Wszystkie propozycje przedyskutujemy z administracją!

Pozdrawiamy,

Administracja serwera LifeCraft.

 

Ok moja opinia:

 

1.

A Frakcje, owszem będą

 

Pisze, że serwer survival, a nie survival+frakcje...

 

2.

Zachęcam do wystawiania pierwszych opinii. Może macie jakieś propozycje dotyczące serwera?

 

Jakie możemy mieć propozycje, jeśli serwer nie działa i go nie widzieliśmy ? o.0

 

3.

Może macie jakieś życzenia co do pluginów?

 

Idealnie dobrane i skonfiguriowane.
Chcesz wiedzieć dokładnie jakie?
Wpisz /plugins na serwerze.

 

To samo, serwer off więc jakie możemy mieć życzenia dot. pluginów, jeśli nie wiemy jakie są...

 

Weź nie nabijaj se postów żebrząc o opinie o serwerze, jeśli go nie ma..............

sygnanampc.jpg
Opublikowano

Serwer o którym marzą miliony!.... Żałosne...

Serwer jakich wiele na tym forum... to tylko takie pseudoSerwerki - Jak kiedyś na takim serwerku Ludki kupują Vipeczki a jak kupią ! Bam jest Banik , a gdy kupi 5 osób bam! WhiteLista - Danke nie gram... ;d

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

@UP

Chłopie, Ty zastanów się co mówisz.

To jest serwer zupełnie inny.

Mamy nawet 2 autorskie pluginy. ;)

Tak samo jest pełnoletnia administracja a nie 10-latki...

Serwer niestety będzie OFF dzisiaj. Ciągle problemy z hostingiem są.

Przepraszamy raz jeszcze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...