Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005)


Elf1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ,kiedy proboje odpalic Play League Of Legends , to wyskakuje mi taki komunikat..Przeinstalowałem Frameworki od 1.0 w zwyż do 4.0Dalej to samo,czyściłem rejestr Ccleaner,dalej to samo.Skanowałem komputer , ComboFix , Eset Smart Security.Dalej to samo,ja nie wiem co mam robic , a nie chce zmarnowac 30lvl w lolu bo ta gre kocham.. prosze was po pomoc , ja naprawde chce pograc w końcu tydzien bez lola i chodze jakbym nie spał.

nie51jpg_xwqhwpp.jpg

exmodmt2/exmodmc/exmodcs/exgm/exmentor/exmmt/exmct/exvip

To wszystko zostało mi odebrane po kłótni z Makinem.

Opublikowano

0xc0000005 to problem z grafiką lub procesorem , występuje przy grach . Najpewniej dzieje się to przy wirusach.... dziś nie możesz odpalić lola a jutro przęglądarki gg albo innej aplikacji...

 

Radze przeskanować kompa ale czymś dobrym... jakiś kaspersky czy avast i pełne skanowanie .

 

 

Daj mi logi z Hijack

 

 

Problem jest taki że 0xc000005 to problem któremu numery zostały przydzielone właśnie z tego powodu że nikt nie wie co jest powodem i jak dokładnie to naprawić , nawet panowie z Microsoftu....

 

Masz XP czy viste?

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...