Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Ea nas nie szanuje-drag, kanion i porshe gt.


Skorpion.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wzyscy myślicie że EA obchodzi jakaś gra darmowa bardziej od innych oni robią powoli z tej gry płatną bo auto za boost będą mieli ci co kase wydadzą a większą mapkę będą mieli wszyscy i to się im nie opłaca bo wolą sobie dać auto za boost i cieszyć się kasą a nie dodać mapę i nie zaroić na tymmm.........

Opublikowano

Jednym słowem panowie cierpliwości będzie tak jak z metinem po 5 latach zaczną :D po ludzi nie będzie to zaczną się aktualizacje jednym słowem czitujcie żeby oni nie mieli kasy aktualizacje się zaczną aktualizacje

 

Haha jednym słowem strajkujcie jak za komuny tyle, ze na forum społecznościowym ONLINE

 

zróbcie sobie strajk NFS'owy jeden dzień bez kupywania speedbostów pisanie nic nie zmieni i użalanie się nad tym na MPCforum

Opublikowano

World niby za "darmo".A to ciekawe bo,żeby mieć jakiś dobry samochód trzeba wydać z 20-30 zł.Rozumiem zarobić ale nie dawać kosmicznych cen za boosty.

Opublikowano

@upy

To temat tyczący się worlda, a nie części nfs :)

@top

A no jeszcze jedno. Pamiętacie jak ea gadali, że dodadzą miasto z undercovera? Tri city's. Nawet dali już połączenie ze starymi miastami do w/w, na dole mapy, wielki długi most, potem budki i zakaz wjazdu. To łączenie pojawiło się także w Lutym. Co mamy? Nic!

Warto też przypomnieć, ze ea nas okłamało. Większość pamięta pewno jeszcze asc marck'i [jak jeszcze je dawali]. Mówili, że dodadzą T4, a nie 6 klas. I co? Tacy oni są....

Właśnie to już od dłuższego czasu pisałem tutaj na forum,że Ea nas okłamuje i robi tylko w balona i z wielką łaską mydli tylko updatami,ale całkowicie innymi mało w noszący w grę,a nawet jeszcze utrudniający czy też robi grę bardziej nudną i w ten sposób mają za każdym razem inną wymówkę aż ogólnie zapomniemy o czym to oni nie obiecywali.Już nie mówiąc o głupi czacie.

 

@

Jednym słowem panowie cierpliwości będzie tak jak z metinem po 5 latach zaczną :D po ludzi nie będzie to zaczną się aktualizacje jednym słowem czitujcie żeby oni nie mieli kasy aktualizacje się zaczną aktualizacje

 

Haha jednym słowem strajkujcie jak za komuny tyle, ze na forum społecznościowym ONLINE

 

zróbcie sobie strajk NFS'owy jeden dzień bez kupywania speedbostów pisanie nic nie zmieni i użalanie się nad tym na MPCforum

I można powiedzieć,że teraz ci z EA idą tokiem Gf tak jak w metinie otwieranie kolejnych serwów i tutaj w wordzie już zaczynają to stosować bo oprócz tego nowego serwa Chicane mają być następne więc przecież to nie tylko na tym się skończy bo zapowiadali kolejne w sumie to już nie wiem czyje ich słowo idzie na wiatr.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...