Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Loneliness [NO-WL] [Dedyk] [200 Slotów] [SURVIVAL] [Bez Gildii] [Od dawna marzyłeś o takim serwerze...] [Start Jutro!] [Rekrutacja: ON]


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak myślisz? Tylko już jednego przyjąłem co nie daje składki... i co teraz łyso ci?

logo8.png


 


Niedługo...

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Zgrywek

Imię: Andrzej

Wiek: 15

Staż: Od bety 1.1

Premium/Non-premium:Non-Premium

Możliwa składka: Raczej Tak ale zobaczy sie jescze.

WBIJE ZOBACZE ZDECYDUJE!

Opublikowano

admin.png

 

Siema!

 

Mam na imię Albert, mam 15 lat, aktualnie uczęszczam do klasy III gimnazjum.Interesuję się komputerami.

Moim ulubionym sportem jest piłka nożna, którą trenuję od najmłodszych lat.

Uczę się tak że, gry na perkusji, moim ulubionym gatunkiem muzyki jest Pop

<3

Zalety +

 

-Jestem miłą, inteligentną, uczciwą osobą bardzo trudno jest mnie zdenerwować, zawsze wysłuchuje najpierw trzecie osoby

co sądzą na dany temat a potem go realizuje.

-Znam bardzo, ale to bardzo dużo komend, skąd? a właśnie, miałem swoje 3 serwery dedykowane lecz niestety po 4 miesiącach padły, czemu?

brakowało kasy na opłacenie serwerów, tam właśnie nabierałem doświadczenia

-Staram się i daje rady utrzymywać z graczami dobry kontakt, u mnie nie ma, że starszych cenie bardziej niż młodszych, wszyscy są na równi.

 

Wady -

 

-W roku szkolnym mogę poświęcić jedynie od 4-6 godzin

-jeżeli chodzi o składkę na serwer, to nie za bardzo, nie mam kasy

 

Wymagam

 

-Kultury osobistej

-Zgranego Teamu

-Osób które znają się na rzeczy

 

Pozdrawiam Dead :P

Opublikowano

-Nick: klacik1338.

 

-Imię: Kuba.

 

-Wiek: 14 (Mutacja ON

:))

 

-Staż: Od bety 1.2.

 

-Premium/NO-Premium: Oczywiście, że premium.

 

Możliwa składka?: Nie, nie wydaje kasy na gry.

d-_-b

Opublikowano

-Nick: HempG

 

-Imię: Jakub

 

-Wiek: 15 lat

 

-Staż: od alphy

 

-Premium/NO-Premium: posiadam konto Premium

 

Możliwa składka?: tak :)

 

 

 

więc tak :

mam 15 lat ... jestem dobrym technikiem :)

znam się na budowie strony ( webmaster )

miałem własne 5 serwerów 50 slotów +

znam perfekcyjnie komendy !

mogę zakupić kanał TS3

kontakt : gg 35871092

 

mogę specjalnie na życzenie stworzyć autorski plugin / spolszczyć plugin

naprawde jestem dobrym technikiem admem / modem :)

 

na serwie napewno zagram !

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

-Nick: PustyB

-Imię: Krzysztof

-Wiek: 14

-Staż: Beta 1.3_01

-Premium/NO-Premium: NoPremium

Możliwa składka?: Mozliwe ze mozliwa :P

Opublikowano

-Nick: RafiMine

-Imię:Przemek

-Wiek:14 lat

-Staż: od wersji 1.2_02

-Premium/NO-Premium:Premium

Możliwa składka?:Jeśli będę miał środki na koncie czemu nie ?

Opublikowano

Nick w Grze: ThePrs

Imie: Filip

Wiek: 13

Staż: od alphy 1.1.0.1

Premium/no-premium: premium

Możliwa składka? : co mies tak 15zl moze 10

Cos o sobie?: Jestem dobrym budowniczym znajomosc komend 9/10 lubie pilke nozna :) mialem 2 razy swoj serwer :)

 

dziekuje za zrozumienie

echteliebe.jpg?itok=mrdv2hiu


Opublikowano

-Nick: Eurodos

-Imię: Łukasz

-Wiek: 15

-Staż: rok

-Premium/NO-Premium: no

Możliwa składka?: jeżeli serwer zasłuży to.. CZEMU NIE?!

eurodos.png

Opublikowano

Czekajcie :P

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Jak na razie administrator ma problemy z slotami. Dziś możliwe że wystartuje jak on naprawi. A jak nie, to jutro...

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

-Nick:miltenkot

-Imię:Adam

-Wiek:15

-Staż:od 1.7.3 baeta

-Premium/NO-Premium:Premium

Możliwa składka?:Tak tylko ile?

[bardzo znam sie na redstone]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...