Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SARXES-Serwer typu Kwadratowa Masakra {DEDYK} Miła atmosfera zapraszam!


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze : Cemarri

Wiek: 15 lat

Skype :Brak

Dlaczego nas z serwer : Chciałbym pograć na takim serwerze ale nie znalazłem :P

Czy jesteś w miare ogarnięty : No myślę że ogarniam troche :P

Opublikowano

Nick w grze: fazi230

WIEK: 15

Skype: konrad.mazur54

Dlaczego nasz serwer:Bo poszukuję surwiwalu z ogarem. Wszędzie tylko surwiwal z factions, modami, a surwiwal bez whitelist jest pełen dzieci niszczących, kradnących, bluzgających, które robią domki z dirtu i po dniu usuwają serwer z favorites. Ja szukam serwera, gdzie stworzę coś pięknego (najlepiej z kimś) i poświęcę temu kilka dni. I chyba mi się zdaje ,że znalazłem taki serwer...

Czy jesteś w miarę ogarnięty itp:(Miarę się piszę przez Ę!) :Samoocena jest trudna :/ ...

Uważam, że jestem

 

PS: Nie baw się admine na serwie w zamienianie w Herobrine i zwierzęta i straszenie graczy, bo it's not funny :/!

Pomogłem? Daj +!

Robię graficzne reklamy serwera. Ustawiam pluginy. Szukam plików.

Jeżeli masz problem z powyższymi to POMOGĘ ! Nie wstydź się! Pisz na PW! :D

mca.png

Opublikowano

-Nick w grze-MatiPL

-WIEK-12

-Skype-synced1997

-Dlaczego nasz serwer-Bo chcę sobie pograć z ogarniętymi graczami i na ogarniętym serwie

-Czy jesteś w miarę ogarnięty itp-tak jestem

Opublikowano

Nick:PuszkaPL

Wiek:14

Skype:niemam ale gg mam i fb i ts

Dlaczego:bo server z prezki się zapowiada dobrze ii kolega tam gra i uważa ze ten serv wart jest wejścia

czy ja ogar: no tak i to w 99% 1 to tam niewiem co xD

Opublikowano

-Nick w grze HesyR

-WIEK 16

-Skype krystian.cyrek1

-Dlaczego nasz serwer Bo uwielbiam gre z ogarnietymi Ludzmi.

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Tak nie grifuje jestem przyjacielski.

mca.png
Opublikowano

-Nick w grze-McBlund

-WIEK-16/17 prawie ;p

-Skype-Blund669

-Dlaczego nasz serwer-Ponieważ podoba mi się wasz serwer w stylu kwadratowa masakra ;p Po Prostu chcę zagrać z ogarniętymi i przyjaznymi ludźmi.

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp-Myślę ,że tak.Lecz przekonacie się sami ;p

Opublikowano

nick w grze DemonMenPL

Wiek 15

Skype pawqub

Dlaczego nasz server zawsze chciałem grać na servie typu kwadratowa masakra ale nigdy nie byłem aż tak ''sławny''

Czy Jesteś w miarę ogarnięty itp. Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co hejtują a sami nic lepiej nie potrafią zrobić :]

Opublikowano

-Nick w grze - Topola

 

-WIEK - 16

 

-Skype (Można podać na priv) - nie posiadam mikrofonu :>

 

-Dlaczego nasz serwer - Ponieważ podoba mi się idea kwadratowej masakry i chętnie pograłbym na takim serverze :>

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp - Tak jestem

Opublikowano

Nick w grze: SrCortix

-WIEK 13

-Skype krzychu6630

-Dlaczego nasz serwer Bo lubie serwery typu kwadratowa masakra

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Jeste ogarniety:)

Opublikowano

-Nick w grze:MrCracKu

 

-WIEK:14

 

-Skype:filip.klimowicz

 

-Dlaczego nasz serwer:Bo zapowiada sie fajnie i chciałbym zagrać na serwerach typu Kwadratowa Masakra

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp:Jestem miły,ogarnięty,kulturalny.Przestrzegam zasad ortografii :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...