Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SARXES-Serwer typu Kwadratowa Masakra {DEDYK} Miła atmosfera zapraszam!


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SARXES

 

Zawsze chciałeś pograć na kwadratowej masakrze u skkf'a ale nie

 

miałeś wystarczającej sławy. Pewnie też szukałeś serwerów tego

 

typu i znalazłeś same nieogary. SARXES to serwer typu masakry

 

Na naszym serwie nie zobaczysz grifujących nieogarów tylko

 

zwyczajnych ogarniętych graczy i uprzejmą administrację.

 

 

 

 

 

MASZYNA:

 

SLOTY=10

 

RAM=1GB

Mimo wielu pluginów lekkie lagi

występują tylko przy 8-10 osobach

 

MAPA:

 

Podgląd wirtualnej mapy serwera

 

Świat:

Piękna kraina z dodatkowymi

latającymi wyspami

I mobkami które

chcą cię zabić

 

PLUGINY:

mcMMO WorldSaver Tree Assist Giants WorldGuard DisguiseCraft WorldEdit LifeMC Multiverse-Core LWC SkylandsPlus+ Gender Scavenger Be Herobrine BloodMoon CommandBook CreativeGates Minecraft Mobile Admin trolltools

 

 

 

 

REKRUTACJA

Jak wyżej wspomniałem nie zapraszamy na serwer ludzi którzy

nie potrafią się zachować. Dlatego postanowiliśmy

przeprowadzić rekrutację:

 

1.Podanie (podanie ma być umieszczone pod tematem)

-Nick w grze

-WIEK

-Skype

-Dlaczego nasz serwer

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

2.MUMBLE

Adres: mumble.csrv.pl

Port:

39516

 

Na muumble te same pytania co w podaniu

 

ADMINISTRACJA SERWERA:

pompek121

:ninja:

prototype

:ninja:

JEŚLI NIE UDOSTĘPNIAĆE

SKYPE PRZEŚLIJCIE

GO NA PRIV!

Opublikowano

Nie pogram dla czego?

Nie podobaja mi sie pluginy

Zbedne jest tu : Mcmmo , tree assist , Disquise craft , skyland plus , Gender scavender , Be herobrine , Blood Moon, Creative gates !!

Brakuje mi Orebfuscator

Opublikowano

-Nick w grze- Viktor11PL

-WIEK- 16lat

-Skype buhal11

-Dlaczego nasz serwer - ponieważ zawsze chciałem pograć na takim servie ( typu Kwadratowa Masakra )

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp. - tak jestem ogarnięty umiem czytać i to ze zrozumieniem w 100% więc będę przestrzegał regulaminu ;) niestety jestem graczem non-premium ( brakuje mi 50zł do premium )

1389978070-U498021.jpg

Opublikowano

-Nick w grze MrJoJo

-WIEK 14

-Skype sebastian.sala8

-Dlaczego nasz serwer bo na innych takich serwerach same nie ogary itp

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp tak jestem .

Opublikowano

nick w grze GavinoFree

Wiek 15

Skype --Brak--

Dlaczego nasz server zawsze chciałem grać na servie typu kwadratowa masakra ale nigdy nie byłem aż tak ''sławny''

Czy Jesteś w miarę ogarnięty itp. Tak jestem ogarnięty nie jestem z tych co hejtują a sami nic lepiej nie potrafią zrobić :]

Opublikowano

Nick w grze skate878

-WIEK 21

-Skype tak ale nie udostepniam

-Dlaczego nasz serwer bo zawsze chcialem zagrac u skkf

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Tak jestem ogarniety umiem budowac itp

We are legion, We do not forgive, We do not forget,Expect us!

6gboAN8.png?1
 
 
Opublikowano

Nick W Grze:Kokoszka

Wiek:14

Skype:Tak,Tak Jak Kolega Powyżej Nie Udostępniam.Mogę Podać Tylko Na PW.

Dlaczego Nasz Serwer:Lubię Serwery Tego Typu.Ogarnięta Administracja,Dedyk.Wspaniale!!!

Czy Jesteś W Miarę Ogarnięty?Tak Umiem Budowac.Ogarniam Komendy.Umiem Się Zachować

Coś Od Siebie:Czy Za Zniszczenie Mojego Domu Ktoś Może Zostać Usunięty Z WL?

25791024046699505251.png

Opublikowano

Nick w grze: TurolekPL

Wiek: 12

Skype: Tak, mam ale niestety nie będe mógł rozmawiać

Dlaczego nasz serwer?: Po oglądaniu tych wszystkich odcinków z kwadratowej masakry bardzo mi sie to spodobało, dlatego szukam serwera gdzie nie musze sie bać że ktoś przyjdzie i bez powodu zacznie wszystko niszczyć.

Czy jesteś w miare ogarnięty?: Tak jestem. Mam prawda 12 lat ale umiem pisać :-). Czasami jakiś błąd sie znajdzie ale no nie każdy jest idealny.

Nie no to chyba tyle.

Opublikowano

Nick w grze: reeZu

Wiek: 13

Skype: forma776

Dlaczego nasz serwer: Lubię serwery typu Kwadratowa Masakra i dlatego.

Czy jesteś w miare ogarnięty itp: Tak, jestem ogarnięty.

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Opublikowano

Siemka

 

Nazywam się Mateusz . mam 17lat

Lubię wypić piwko w towarzystwie rodziny jak i kumpli ; ) Trenuję sztuki walki K1 już ponad 1.5 roku . Jestem bardzo kreatywnym człowiekiem , potrafię się zgodzić z rówieśnikami .W minecrafta gram od wersji 1.4.Uwielbiam robić "Pixel Arty" oraz "Kreacje z red stone".Chodzę na siłownię pół roku , Od paru tygodni uczęszczam na kurs prawo jazdy.Mój pseudonim w grze :Psychopata , Posiadam Team Speaka oraz mikro ;)

To chyba wszystko o mnie ;)

Zdjęcie://imageshack.us/photo/my-images/444/30977719061019434596166.jpg/

 

Pozdrawiam Psychopata ;) Liczę na szybką odpowiedz ;)

Opublikowano

-Nick w grze: NemoPL

-WIEK15

-Skype: Mam, ale nie udostępniam.

-Dlaczego nasz serwer: Bo właśnie takiego szukałem!

-Czy jesteś w miare ogarnięty:Ja? Ja jestem bardzo ogarnięty!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

-Nick w grze

 

Ebuu

 

-WIEK

 

14 lat

 

-Skype

 

Podam na PW

 

-Dlaczego nasz serwer

 

wydaje sie fajny i chce sprawdzić osobiście

;)

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp

 

Tak:)

sygnasw.jpg
Opublikowano

~Nick w grze : Likeyla

 

~Wiek - 15 LAT ; p

 

~Skype : Mogę , podać , jedynie na PW .

 

-Dlaczego nasz serwer : Ponieważ, już od dawna szukam jakiegoś fajnego serwera , a serwer typu Kwadratowa Masakra to własnie cos dla Mnie : )

 

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : No, uważam , że Jestem ogarnięta

^^.

 

Pozdrawiam , PolkaPL : )

Opublikowano

-Nick w grze:XtremeGamer714

-WIEK:12

-Skype:Mam,moja nazwa:talanar14

-Dlaczego nasz serwer:Podobają mi sie servery takiego typu , i chcialbym sobie pograc

:)

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp:Jestem ogarnięty ;d

Uczeń
Opublikowano

-Nick w grze : MinecraftJFG

-WIEK : 13 (Wiem, mało lat, ale jak na swój wiek jestem ogarnięty)

-Skype : Posiadam, "minecraftjfg"

-Dlaczego nasz serwer : Gdyż chcę sobie pograć spokojnie, trochę pobudować, i trochę się pobawić ;]

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp : Tak, jestem.

 

P.S: Jeśli szukacie budowniczego, mogę zaprezentować moją budowlę (jeszcze w budowie)

Opublikowano

-Nick w grze- TheGanja605

-WIEK- 14

-Skype- Mam

-Dlaczego nasz serwer- Zapewne kolejny server na którym i tak nie dostane sie na wl bo admin przestanie przeglądać podania po 1 dniu ale warto próbować <wreszcie sie uda kiedyc... :> >

-Czy jesteś w miare ogarnięty itp Noo... Chyba ta... xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...