Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sidebar zniknie z głównej.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz przynajmniej nie musze czekać na to żeby się załadowały tylko po to żeby zaraz sie automatycznie chowały >> dobry pomysł nie przywracajcie tego umieśćcie to gdzieś na końcu strony i tyle.

//pornografia

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nawet system lajków zniknął. Widzę, że kogoś porwał melanż.

 

@UP: Musisz więcej węgla dorzucać.

Opublikowano

@UP

a chwile później :

 

 

67b8c3661bc41eee15f772d25d64cf3a46.113.208.36WoW.png

:DxD

 

@Top

Sidebar to na stronie głównej a lajki też wyłączyliście czy tylko ja mam takiego buga??? :D

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Czy modlogs również jest wyłączony celowo ?

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Aż tak sidebar był zasobożerny? Mogliście np. wszystko usunąć i zostawić same statusy z topką użytkownikó lub już bez tej topki.

Szkoda trochę, trzeba będzie się przyzwyczaić. Lajki też na zawsze znikają? :P

Opublikowano

Aż tak sidebar był zasobożerny? Mogliście np. wszystko usunąć i zostawić same statusy z topką użytkownikó lub już bez tej topki.

Szkoda trochę, trzeba będzie się przyzwyczaić. Lajki też na zawsze znikają? :P

 

Czytaj uważnie temat. Nie zniknie przecież to na zawsze...

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Usuńcie ten sidebar , bo to jest nie potrzebne.. , wiem o tym bo jestem tutaj władcą i wiem że poddani chcą mnie słuchać , kokosz jest tzw dodatkiem do mnie bo wszystko się kręci wokół mnie .. , a i jutro do szkoły musicie iść aby się uczyć bo wtedy pieniądze bedą obok was , i musicie mi podatki płacić , abym wydawał sobie te pieniądze na własne przyjemnoście , jeśli ktoś chce troszkę złótówek to musicie mnie błagać bo inaczej wam nie dam i zaklendluje was w pierdlu i mało mnie obchodzi to co napiszecie bo ja jestem władcą forum i całęgo internetu ..

Wszyscy macie się mnie słuchać ..

 

PS WIem że wiele osób mnie bardzo kocha/podziwia ale autografy bede mógł rozdawać jak mi zapłacićie , bo inaczej wam nie dam i będzie wam przykro..

/zakaz handlu

Opublikowano

A nie możesz wydać więcej gotówki z reklam na serwer?

Maksymalizacja zysków?

Opublikowano

Usuńcie ten sidebar , bo to jest nie potrzebne.. , wiem o tym bo jestem tutaj władcą i wiem że poddani chcą mnie słuchać , kokosz jest tzw dodatkiem do mnie bo wszystko się kręci wokół mnie .. , a i jutro do szkoły musicie iść aby się uczyć bo wtedy pieniądze bedą obok was , i musicie mi podatki płacić , abym wydawał sobie te pieniądze na własne przyjemnoście , jeśli ktoś chce troszkę złótówek to musicie mnie błagać bo inaczej wam nie dam i zaklendluje was w pierdlu i mało mnie obchodzi to co napiszecie bo ja jestem władcą forum i całęgo internetu ..

Wszyscy macie się mnie słuchać ..

 

PS WIem że wiele osób mnie bardzo kocha/podziwia ale autografy bede mógł rozdawać jak mi zapłacićie , bo inaczej wam nie dam i będzie wam przykro..

 

dziwi mnie że jeszcze masz konto

Opublikowano

Ze statusami czy bez, z lajkami czy bez i tak mi forum chodziło normalnie, zero lagowania tylko wywalało do 502 czasem, ale nie miałem z tym jakiegoś częstego problemu ;3

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

No wiadomo że to obciąża maszynę ale by tak wszystko usnąć ? ;)

Z tym się kojarzy MPCforum ale róbcie co chcecie :P i tak wywala błąd bo to przez serwer musieli byście połowe bazy skasować ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Zostawić podstrony typu statuses/all a sidebar usunąć :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...