Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jakim Czołgiem Najlepiej Zarabiać?


headkevin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze ze kolejnemu dzieciakowi nie chce sie poszukac

 

wysztkie czolgi v tieru dobrze zarabiaja i sa to mniej wiecej takie same ktoty

najlepiej bedzie Ci sie zarabialo czolgiem ktory daje Tobie najwiecej farjdy z gry

te z VI tez dobrze zarabiaja lecz sa drozsze w utrzymaniu (naprawa i pociski) wiec przynosza troche mniejsze zyski

 

 

typ 59 o ile dobrze pamietam to czolg premium

takie czolgi zarabiaja kilkanascie razy wiecej niz zwykle czolgi

860331433165800174608.png

Opublikowano

Opłaca się ponoć z prem Matildę , z vii pershinga jest mowimy o rozsądnych cenach.

 

Wszystkie mm z V tieru dobrze zarabiają, zawsze polecam zostawić w garażu conjamniej jeden prem + normalny v tier.

Opublikowano

widze ze kolejnemu dzieciakowi nie chce sie poszukac

 

wysztkie czolgi v tieru dobrze zarabiaja i sa to mniej wiecej takie same ktoty

najlepiej bedzie Ci sie zarabialo czolgiem ktory daje Tobie najwiecej farjdy z gry

te z VI tez dobrze zarabiaja lecz sa drozsze w utrzymaniu (naprawa i pociski) wiec przynosza troche mniejsze zyski

 

 

typ 59 o ile dobrze pamietam to czolg premium

takie czolgi zarabiaja kilkanascie razy wiecej niz zwykle czolgi

 

Wiesz, co szczylu dzieckiem to może jesteś ty, bo ja napewno nie i tak sobie możesz mówic do kolegów na podwórku.

 

To który czołg premium jest najtanszy i najwięcej zarabia według was?, i Typa 59 już nie idzie dostać nie ?

 

Ile Matilda zarabia na przegraną a ile na wygraną przy jakiś tam uszkodzeniach?

Opublikowano

matilda według mnie jest beznadziejna nie wiem jak zarobki ale czołg sam w sobie beznadziejny

 

Ja bym wybrał francuską arte premium albo churhila

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...