Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile wyciągne na tym sprzęcie FPS ?


Ndrangheta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie , ile wyciągne FPS podczas nagrywania ?

Z modami np. YogBoxem

A ile bez ?

Procesor AMD Phenom II X4 965 3.4 GHZ

RAM : GoodRam 4x4GB

Dysk : 1TB SATA III

Obudowa : I-Box LYNX 703LD

Zasilacz : Xilence Redwing 550W

Płyta Główna : Gigabyte GA-970A

Grafika : GeForce GTX 560 Ti 1GB

Win 7 64 bit

Nie dawaj mi + ani - :)

Słowo " Dziękuje " jest dla mnie wystarczającą nagrodą :)

Opublikowano

Weź phenoma II x6, dobry zasilacz i dobrą obudowe, proca podkręć do 3.4 jak spełnisz warunki i masz o 2 rdzenie więcej z tym samym taktowaniem i nie wiele większą ceną.

 

PS. Obudowa może mieć wygląd jak by miała z 20 lat, ważne że ma dużo dopływów powietrza, uwierz mi na słowo, ja mam obudowę dość kiepską i proc się grzeje, a dyski 50*C jak nic. A zasilacz hmm Be Quiet, Ocz? Jak bieżesz x6 co ci doradzałem to zasilacz weź maks do 700w myślę że 600 spokojnie starczy, ale nie obliczałem, jak przy obecnej konfiguracji to bierz 550w.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...