Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skróty używane w War Rocku i nie tylko


ju95a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto trochę skrótów z war rocka ( nie pisałam ich sama, ale uważam że przydatne więc umieszczam tu) :

 

1. Ogólne:

 

2day - (today) dzisiaj

4 - (for) dla, za (np. ty 4 h - dzięki za wyleczenie)

afk - (away from keyboard) z dala od klawiatury

b4 - (before) zanim

bbl - (be back later) będę później

brb - (be right back) zaraz wracam

bs - (bullshit) gówno prawda

cu, cya -(see you) do zobaczenia

ff - (firendly fire) zaatakowanie swojego

ffa - (free for all) dla wszystkich

fps - (frames per second) liczba klatek na sekundę

g2g - (got to go) muszę iść

gd - (god damned) cholera

gg - (good game) dobra gra

gj - (great job) wspaniała robota

gjs - (great job soldier) wspaniała robota żołnierzu

gt - (good try) dobry ruch

gtfo - (get the fuck out) spier....

gz - (congratulation) gratulacje

h - (healing) uleczenie

lof - (line od fire) na lini ognia

lol - (laughing out loud)głośny śmiech

lvl up - (level up) nowy poziom

m8 - (my friend) my przyjaciel

nj - (nice job) dobra robota

nn - (nice nade) świętny rzut granatem

np - (no problem) nie ma sprawy

ns - (nice shot) ładny strzał

nt - (nice try) niezła próba

r - (are) jesteś

rl - (real life) prawdziwe życie

sry - (sorry) przepraszam

ss- (snipe spot) pozycja sniperska

stfu - (shut the fuck up) zamknij się, ku....

su - (shut up) bądź cicho lub zamknij się

thx - (thanks) dzięki

tk - (team killing) zabijanie swoich

ts - (team speak) teamspeak, program do komunikacji głosowej

ty - (thank you) dziękuję

u - (you) ty

ur - (your) twój, twoje

wtf - (what the fuck) co do ch...?, co jest kur...?

w8 - (wait) zaczekaj

 

2. Przykłady:

 

- ty 4 h - (thank you for healing) - dzięki za uleczenie

- sry 4 tk - (sorry for team killing) przepraszam za zabicie swojego

 

3. Miejsca na mapie:

 

Marien

- marien - budynek z nazwą "Marien"

- ruins - miejsce na wprost "Marien" tzw ruiny

 

Velruf

- tunnel- na Velruf jest to ten wysuszony kanał koło bazy Derbarian

 

Khyber

- vineyard - na Khyber miejsce gdzie stoją beczki z winem.

 

4.Inne:

 

e - (enemy) wróg

nade - (grenade) granat

bug - błąd w kodzie gry

exploit - inny rodzaj bug'a, dający najczęściej przewagę osobie, która go wykorzystuje

lagger - gracz posiadający łącze niepozwalające na normalną grę, tzw lagowanie

newbie - osoba zaczynająca swoją przygodę z grą, popełniająca wiele błędów

noob - slangowe określenie osoby robiącej głupią rzecz, często zamiennik dla newbie

moron - głupek, idiota, kretyn

lame, lamer - slangowe określenie na morona do kwadratu, płycizna intelektualna

 

 

Mam nadzieję komuś że sie przyda:)

Opublikowano

Hmm napisz next time skąd to wzięłaś bo kopiowanie bez pozwolenia jest hamskie i aroganckie.

 

 

I nie ma 2 skrótów które dodam od siebie ;]

 

Glitch-Coś w rodzaju buga

 

KS-ksser czyli podobne do team kill imo częściej używane ;]

Break The RULES!

 

Kaka to nub i idiota. Dostałem bana za swoje skończył się i Kaka znowu dał mi bana a nic nie zdążyłem napisać...

 

Znawca
Opublikowano
KS-ksser czyli podobne do team kill imo częściej używane ;]

KS - osoba, która "zabiera" komuś z drużyny killa. Tzn. np. ktoś z drużyny strzela to przeciwnika, prawie go zabił i nagle osoba z drużyny zabija tamtego, choć swój bez problemu by go zabił. Wtedy jeden traci tylko hp, a drugi zyskuje killa i staje się kserem. Co innego jeśli ratuje innego.

Opublikowano
Nie rozumiem

 

te dwie literki ,, np" to jakiś wyraz nie ? i pochodzi z angielskiego. No to powiedz mi pełnym zdaniem jak ma brzmieć ,,np" po angielsku tak jak to

np - (no problem) nie ma sprawy
.
k2networkiv2.png
Opublikowano

sp1er to dziecko neo więc się nie dziw że spamuje ma zaledwie z 8lat i bawi się w nabijanie postów w temacie japoński r napisał że ten wr jest super i mu działa itp (wtedy nie mógł mu działać i gdy chciało się pomoc od niego to wymyślał jakieś durne wymówki) nakłamał tam by nabić 1post

rafiwr nie spamuj

http://www.youtube.com/watch?v=N9mhuEtDhQ8&feature=plcp

 

Twórczość młodego rapera. Wchodźcie i oceniajcie.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...