Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KoKo-RP (Najlepszy Serwer RP) [Prawdziwe Życie] [Bez WL] [Non-Premium] Zapraszamy Serdecznie !


Kamifox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KoKo-RP

Najlepszy Serwer Minecraft

 

Serwer Role Play Który ma za Zadanie Odgrywania Prawdziwego życia !

Nie Wolno zabijać tylko gangi i Mafie

Na Serwerze Są Specjalne Służby

Policja

FBI

Wojsko

Pogotowie

Urzędnicy

S.W.A.T

 

rekrutacja na każdą Służbę jest otwarta 2 tygodnie ! proszę

o składanie podań na forum serwera !!!

Proszę się zarejstrować po czym jest poczebny nick !

Waluta serwera zł

Działki Kosztują bardzo dużo !!

START!!!!!!

IP: s1game.slotex.pl:20026

 

Slot: 30 - narazie

 

Potowry - ON

Zwierzęta - ON

Premium - OFF

WL - OFF

Nether - ON

 

Szukamy Informatyka !

Który pomorze!

GG: 32375329

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Odświeżam

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Start 18:15 nie przegap!

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

przepraszamy

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

serwer wystartował zapraszamy!

 

Zapraszamy !! Świętna zabawa!! urząd otwarty o 18:40 !! zapraszam do wyrobu dowodów

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

po odebraniu dowodu dzis dzialki gratis !!!!!!!!!! i dzixi za wejscie !

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

DM Zabijcie gracza ! Nie dozwolone!

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Witam, jestem Tytrus

:), zajmuję się krytyką serwerów MineCraft.

Oto moja krytyka serwera:

Pierwszy raz gdy wszedłem na serwer, przywitałem się, napisałem, że jestem krytykiem. A jakiś gracz o nicku "KillYouBitch" napisał: "takich to my nie lubimy :D".

To początek :).

Po 2, na Spawnie jest PvP, to jest bezsensowne, iż jakiś gracz zostanie wejdzie pierwszy raz, na powitanie go zamordują...

Po 3. Napisałem że mają nawet nawet ładne budowle, to gracz który już nick wymieniłem na początku napisał: "cicho siedz" Później napisałem, że opinia

pójdzie na MPCForum, i na mojej stronie krytykatytrusa.pl.tl, dostałem bana od tego samego gracza, powód był: "mnie" ? Nie rozumiem powodu, nie polecam serwera, Pozdrawiam i żegnam :)

Opublikowano

bo w regulaminie jest że walimy krytyków na serwerze ! nie poczebujemy takich osób! i żegnam ! Mój serwer moja sprawa

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

zapraszam ! Admin Obserwuje serwer!xD

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Zapraszam do ratusza

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Zapraszam

 

restart

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Przepraszamy za błędy ! ponieważ hosting ma prace !! W ramach tego dajemy po x3 kazdemu graczowi i event o 15:30

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

zapraszamy

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Serwer Bardzo Mi się Podoba . Miła Administracja . Lubią pożartować i nieraz są naprawde poważni . Myślę że Bedę tu bardzo długo grał . Serwer Naprawde Fajny . Zapraszam wszystkich i Polecam !

 

OxygenY .

Opublikowano

;D dziekuję

 

zapraszamy ratusz otwarty

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Bardzo słaby nie polecam pisze "skad dowód brac" nie dostałem odpowiedzi na /warp las teleportowalo mnie z 5min a na warp polowanie lagi...

"Po prostu ku*wa proszę Cie , nic mi nie przypominaj"

Opublikowano

serwer OFF do 17:05 ! lagi musimy odświeżyć pliki !

 

 

 

 

 

Dezonn jak pisze do 1 admina z 20 ludzi to się nie dziw !!! muszę se jakoś poradzić !

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

już jest serwer ON zapraszam

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

otwieram urząd zapraszam

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

naprawiono pliki ! zapraszam ! nie ma juz lag

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...