Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Jak zrobić cheat do dowolnej gry - poradnik


PaserPL

Pytanie

Opublikowano

Witam, wczoraj udostępniłem na YouTube pierwszą część mojego tutorialu dla zielonych pt."Jak zrobić cheat do dowolnej gry?". Przedstawiać będzie on znajdowanie pointeru i offsetu w CE, a potem użycie go w VB.NET z użyciem mojego autorskiego kodu (można go odnaleźć na Coding Gods) oraz biblioteki readwritingmemory.


Część pierwsza:


Część druga:

 

brzydkie2_ewareap.png

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam dodac TextBox do Form1, a do kodu:

            Dim czytaj = ReadInteger("Trololo", &Hadres)
            Dim wartosc = TextBox1.Text
            Try
                WriteInteger("Trololo", (czytaj + &Hoffset), wartosc)
            Catch ex As Exception

            End Try

Mozna sprobowac rownierz:

            Try
                WriteInteger("Trololo", (ReadInteger("Trololo", &Hadres) + &Hoffset), TextBox1.Text)
            Catch ex As Exception

            End Try

+ ?

Mobilna Szkoła - https://m-szkola.pl/

Opublikowano

Z góry przepraszam za odkopanie tematu :v

Jak dodać więcej niż jeden offset? 

Kod przycisku:

Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
        Dim czytaj = ReadInteger("Game", &H7ED7B8)
        Dim wartosc = TextBox1.Text
        Try
            WriteInteger("Game", (czytaj + &H11C), wartosc)
        Catch ex As Exception

        End Try
    End Sub

image.png

Opublikowano

Generator trainerów w CE bazuje na Delphi lecz jest <cenzura>, czemu ?Dlatego że ma pełno błędów gdy użyje się pointera.W przyszłości zrobię kurs z delphi bo da się zrobić event na keya który działa(nie tak jak w VB.NET), a jest równie prosty(no może nie tak bardzo w robieniu cheatów, ale łatwo to opanować).

brzydkie2_ewareap.png

Opublikowano

W cheat engine uzyskujemy tu tylko pointery i offsety, dalsza część to vb.net ;)Można oczywiście użyć zupełnie innego narzędzia np Art Money (nie wiem czy napewno tak to się pisze).Po prostu używamy skanerów pamięci :)

brzydkie2_ewareap.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...