Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~VictorSro~CAP[120]~Nowy NPC~Przyjemna Rozgrywka~


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ju5Rt.gif

Witaj w VictorSro . Zapraszam do gry oraz wspólnej zabawy . Jestem dostępny w grze pod nickiem : Sh4ke , mogę stworzyć gildię Polską , zależy od ilości graczy - mogę potaxować + dać golda na start , jest już kilka gildii , także będzie jak walczyć o fortecę , a teraz prezentacja :

Server Name : VictorSro

Max Lvl: 120

Max Skill Lvl: 120

Mastery Cap: 120

Experience: 300x

Experience Party: 350x

Gold Drop: 40x

Item Drop: 100x

Alchemy: 3x

Server Files : Vsro Files

DSvEO.gif

* Battle Arena/CTF/Fortress War wszystko działa

* Nowe Fellow Pets

* Wszystkie nowe avatary

* Nowe questy , codziennie gm stara się jakiś dodać

* Silkroad - R skille

* Zmienione działanie niektórych skilli

* Nowy client

* Nowy launcher

* Nowy system glowów

* Stakujące się elixiry oraz stone

* PVP arena

* Event arena

* Nowy NPC , który sprzedaje stone -> nie są tanie oraz inne bajery

* W pełni działający Jupiter Temple wraz z Uniqami

* Nowe Uniq dodane

* Brak Captcha Code

* Sun Items +7 in NPC -> aby łatwiej expić max 9 dg

* Super itemy startowe - devil , grab pet , dużo scroli , balony

* Jeszcze w ten weekend ma być dodane 14 degree wraz z nowymi miejscami do expa oraz capem 130.

* I wiele wiele więcej ale nie ma sensu pisać wbij a się przekonasz

OF7Fl.gif

 

 

926034504.jpg

969198554.jpg

739603999.jpg

604051068.jpg

845097383.jpg

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer ma 3 dni , ja nie dawałem wcześniej info , bo nie byłem pewny , ale teraz już tak . Gildia istnieje nie wiem tylko czy only polacy czy Inter , bo nie wiem ile nas będzie . Nick w grze : Sh4ke -> piszcie.

Na pytanie dlaczego nie gram na AceSro -> 1000 silków zniszczyło ten serwer .

Opublikowano

Jakoś muszą utrzymać serwer , a tak naprawdę nie ma tak źle jak to opisałeś , serwer nie jest pay2win , wszystko można wygrać w eventach.

Opublikowano

wystarczy pobrac media?? czy trzeba sciagac 8 partow?;]

 

 

 

Widze ze trzeba miec konto premium -.- moze ktos dac linka do media ??

Opublikowano

секс с женщинами за 40 знакомства магнитогорск знакомства для секса раб госпожа знакомства

 

знакомства кириши секс знакомства в хабаровске секс донецк знакомства секс знакомства в могилеве секс знакомства в люберцах знакомства старый оскол знакомства бобруйск секс мобильные знакомства знакомства в ульяновске знакомства для секса в оренбурге

 

знакомства эротика порно знакомства с целью создания семьи алчевск секс знакомства

 

знакомства для секса волгоград секс знакомства в никополе интим мамба знакомства знакомства в пензе секс секс знакомства каневская г ейск знакомства секс знакомства в ейске знакомства для секса белгород знакомства с целью создания семьи интим знакомства в ростове

 

знакомства в ростове на дону выборг секс знакомства знакомства для секса в нефтекамске

Opublikowano

Hmm właśnie pobierałem acsro i patrzę a tu coś ciekawego i właśnie wbijam do was:) Nick Metma może poradzicie jaki char?

Opublikowano

Też chetnie zagram.

Jeśli mam klienta od ace sro to wystarczy tylko media sciagnąc od Victory?

 

Dobra pobieram calego:)

Zaraz bedzie

Opublikowano

Pobieram tego clienta w partach i bardzo wolno to idzie ... Po 320 kb/s

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

może ktoś dać linka do media.pk2? Please :)

Na ich stronie nie widziałem linku do samego media.

Postaram sie zaraz wrzucic na jakis hosting.

 

Pobieram tego clienta w partach i bardzo wolno to idzie ... Po 320 kb/s

Na media jest ograniczenie do 500kb chyba.. też mnie to boli

Ale możesz pobierac wszystkie party na raz :)

Opublikowano

Już pobrane mój nick to Ramuh lub Vivi

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Jeśli chcecie to pobrać ze SpeedyShare

To robicie tak:

 

Krok 1: Wchodzimy na stronkę:

http://speedydrive.net

Krok 3: Pobieramy, instalujemy i włączamy program.

Krok 4: Klikamy w lewym dolnym rogu napis " Register " i piszemy swoje imię i e-mail. Dlaczego e-mail? Bo tam nam przyjdzie login i hasło do konta.

Krok 5: Wchodzimy na e-mail na który podaliśmy, wchodzimy w list od SpeedyShare i kopiujemy: login i hasło.

Krok 6: Logujemy się na stronie głównej SpeedyShare i pobieramy.

 

Jest to wycinek z poradnik by Niebieskiii z MPC

 

PS. Leci po ok 500KB/s

Opublikowano

Gram już dla tych co piszą do mnie na PM .

 

nick jakiś z dupy xD: JackSparrow ;p (Bow)

gildia już jest: Resistance.

Opublikowano

Mi coś antywirus szaleje jak to pobrałem ;d

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...