Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[q] Wena dopada nas w niespodziewanych sytuacjach?


BigBoNN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak często macie dobrą wenę?

tu taki mały addon xD

 

 

 

[00:24:48] Torez: WBIJAĆ NA LOLA

[00:24:50] Torez: nie to nie

[00:24:52] Torez: ide spać

[00:25:03] no life : look opis teraz caly

[00:25:50] Torez: WBIJAĆ NA LOLA

BO IDE SPAĆ!

[00:25:52] no life : zal kurwa

[00:25:55] no life : ograniczenie opisu

[00:25:55] Torez: zal pe el

[00:26:28] Torez: e

[00:26:31] Torez: look my opis

[00:26:34] Torez: KURWA NA LOLA

[00:26:36] Torez: wbijajcie

[00:26:38] Torez: fast

[00:27:02] Torez: wbijacie?

[00:27:03] Torez: kurwa

[00:27:12] no life : ee loook moj opis

[00:27:16] Torez: i chuj

[00:27:18] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: z buta wjeżdzam jednym strzalem wylamuje zamek ide dalej jeszcze mnie nie slyszaes. wchodze do pokoju widze kilo kalafioru zaraz zapierdole krzyskowi po pindolu

[00:27:19] Torez: wbijać na lola

[00:27:21] Torez: nie to nie

[00:27:23] Torez: ide spać

[00:27:23] Torez: nq

[00:27:34] no life : czekajcie

[00:27:38] Torez: to gracie?

[00:27:44] no life : do sola jutro ?

[00:27:47] Torez: tak

[00:27:51] Torez: KURWA GRACIE?

[00:28:06] Torez: tak czy nie?

[00:28:15] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: [00:27] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!:

 

<<< z buta wjeżdzam jednym strzalem wylamuje zamek ide dalej jeszcze mnie nie slyszaes. wchodze do pokoju widze kilo kalafioru zaraz zapierdole krzyskowi po pindolu

[00:28:22] Torez: japierdole

[00:28:23] Torez: kurwa

[00:28:26] Torez: gracie czy nie?

[00:28:30] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: NIE

[00:28:34] no life : czekajcie kurwa

[00:28:35] Torez: to ide spać nq

[00:28:36] no life : wene mam !

[00:28:49] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: wene na pisanie gowna ?

[00:28:57] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: wez to co piszesz to gimbusowskie

[00:29:10] *** Rozmowa zakończona, czas trwania 2:03:48 ***

[00:29:16] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: ee

[00:29:17] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: torez

[00:29:18] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: to

[00:29:18] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: jutro

[00:29:18] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: ?

[00:29:32] no life : wlazl kotek na plotek pierdolnal go mlotek przyplatal sie kaczorek i rozpial mu rozporek , co za maly pindolek krzyknela sukotka i kotek zjebal z plotka !

[00:29:33] Torez: tak

[00:29:34] Torez: nq

[00:30:06] no life : dooobre

[00:30:07] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: krzysiek

[00:30:14] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: to gowniane i gimbusowiskie

[00:30:18] no life : ahahaha

[00:30:20] no life : zrob lepsze

[00:30:27] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: na pewno zrobie

[00:30:27] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: np ?

[00:30:28] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: czekaj

[00:31:07] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: ok

[00:31:10] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: o lasce ci napisze ok ?

[00:31:14] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: jakie sa pojebane

[00:31:15] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: minuta

[00:31:25] no life : lol

[00:31:33] no life : z buta wjezdza nie ma ani 1 covera

[00:32:23] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: jak sie nazywaja sztuczne zeby ?

[00:32:33] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: proteza ?

[00:33:08] no life : ta

 

[00:33:40] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: zjomek

[00:33:45] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: i juz mam lepsza nute

[00:33:45] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: co ty

[00:33:49] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: ale u mnie pol piosenki

[00:34:21] no life : dajesz

[00:35:14] BO JA NIE MAM ŻYCIA PO ZA 4story!: Żadna dziewczyna nie wie czego chce

Dziś z tym jutro jest z innym

Nazywasz się dziewczyną?, bo robisz tu nadzieje

zamiast polepszyć nastrój, świat ponownie smutnieje

wszystko było spoko, gdyby nie chore zagrywki

pierw zależy potem chuj, idz się pierdol dla rozrywki

jedno spotkanie jedno odwołane, teraz daje do myślenia

patrzyłem i widziałem spoko, zamiast do rozmowy to do pierdolenia

lepiej się do tego nadasz, chociaż dzień już stracony

Ty, ja - My już zabite, ten związek jest skreślony

 

nie mam dziewczyny, wole rower, on mnie nie zrani, on mi nie powie zebym spierdalal , że jest niesmaczne, że jestem nikim, że brzydko pachne.

32325.jpg

24854.png

27454.jpg

Opublikowano

Wy lubicie tak spamować, co? Wena to nadprzyrodzona moc, której nie dojrzysz w zwykłych warunkach. Ja ją łapię jak jadę samochodem np. w deszczu czy coś. Albo jak robię sobie śniadanie to takie dissy wymyślam, że chyba Peja się by nie powstydził.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...