Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]błąd w łączeniu się z ftp i mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem czemu ale połaniczam się z serwer metin2 pliki tym czasem [ takiniesmiały ] i wszystko pięknie serwer się włącza w bazie ale nie mogę się wgl połoniczyć z ftp ani mysql serwer hamachi wszystko rb tak jak powinienem a i tak mi nie trybi miałem parę serwerów metin2 ale nie miałem tego problemu nigdy a najlepsze to bo próbowałem się połoniczyć na wszystkich plikach z 2010 i na wszystkich to samo proszę o pomoc pilnie z góry dziękuje za pomoc 5i +

Opublikowano

tak wszystko wpisałem skonfigurowałem według swojego IP z hamachi wpisałem /etc/rc.d/netif restart i nic dalej błond oczywiście komenda działa prubowałem chyba wszystkiego nawet wpisałem /start i też nic ;/ pomocy :D

Opublikowano

a w czym robisz ten serwewr ?? w VB

Ustawiłeś w USTAWIENIACH na Hamachi ???

w sysinstal->Confiugre->Networning->No->No

nmapisz co tam tylko edytowałeś

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

rb serwer w virtualbox najpierw ustawienia i w ustawieniach ~~>sieci~~>mostkowa karta sieciowa ( bridged ) ~~> hamachi network interfece potem ok urchamiam serwer loguje się ~~>root~~> takiniesmialy~~> sysinstall~~>configure~~>network~~>interface~~> no ~~> no~~>45738127578559328218.jpeg ~~>ok~~>yes~~>cancel~~>cancel~~>Exit Install~~>/etc/rc.d/netif restart ~~> /start a potem loguje się do mysql i to : ~~>41917142108105683117.jpeg ~~> WŁAŚCIWOŚĆ POŁONICZENIA~~>49782329452022632994.jpeg ~~> FTP~~>59487992138790876140.jpeg~~> oczywiście serwer włonczony hamachi tagrzę proszę o pilną pomoc

Opublikowano

hmm kurde ja czegoś takiego nigdy nie miałem ale sprawdź jeszcze na klawiaturze czy zamiast z pisze ci y a zamiast y pisze ci z

 

chyba że to może jest wina Hamachi , sprawdź jaką masz wersjęi spróbuj pobrac nowszego

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...