Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Więcej miejsc w Gildii [Ołtarz Mocy]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Jak dobrze wiecie, na ziemi gildii można postawić różne budynki - kowali, alchemików i najważniejszy - Ołtarz Mocy. W zależności od poziomu ulepszenia Ołtarza, możemy rekrutować więcej osób. Standardowo, możemy rekrutować 6(1lv ołtarza; id 14061 w object_proto) - 12 (2lv ołtarza; id 14062 w object_proto) - 18 (3lv ołtarza; id 14063 w object_proto) osób więcej. Poniższy dif zmienia te liczby na 16-32-64 osób więcej. Nie testowane, jeśli ktoś może to niech przetestuje. U mnie Ołtarz jest dziwnym trafem zbugowany.

This difference file has been created by JachuPL

game_r2089M_32
0001C6B6: 0C 20
0001C6C8: 06 10
0001C6DA: 12 40

 

Source:

przed zmianą:

 

if ( a2 )
{
v6 = **(_DWORD **)(a3 + 68);
switch ( v6 )
{
case 14062:
CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 12);
break;
case 14063:
CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 18);
break;
case 14061:
CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 6);
break;
}
}

po zmianie:

if ( a2 )
{
 v6 = **(_DWORD **)(a3 + 68);
 switch ( v6 )
 {
 case 14062:
	 CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 32);
	 break;
 case 14063:
	 CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 64);
	 break;
 case 14061:
	 CGuild::SetMemberCountBonus(a2, 16);
	 break;
 }
}

57199140501148694665.png

Opublikowano

To zwiększa limit o dane liczby. lol jak wyobrażasz sobie wojny gildii skoro według ciebie z ołtażem 1lv jest max 6 osob a do wojny potrzebne jest 8

 

nie wiem o czym teraz mówisz. Chodziło mi o to, że gdy mamy np. 10 miejsc i wybudujemy ołtarz 1lv to dostajemy kolejne 6 czyli razem mamy 16. fakt, może niezbyt składnie to jest napisane, ale głównie chodzi o powiększenie limitu pojemności gildii.

 

//edit: pewnie zmylił cię fragment

Standardowo, możemy rekrutować 6(1lv ołtarza; id 14061 w object_proto) - 12 (2lv ołtarza; id 14062 w object_proto) - 18 (3lv ołtarza; id 14063 w object_proto) osób więcej.

jeśli usuniesz nawiasy, otrzymujesz zdanie

Standardowo, możemy rekrutować 6-12-18 osób więcej.

;)

57199140501148694665.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Maksymalnie można dać 255 miejsc więcej w gildi czy są jakieś inne przeszkody?

 

P.S.: W jaki sposób wyciągasz Source z game?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...