Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EpisionCraft [Freebuild] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [110 slotów] [serwer:Dedykowany]


patryk01077

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: EpisionCraft

 

strzalka.gifIP serwera: woox.me:50000

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 110

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: komenda /pl lub /plugins

 

strzalka.gifZałoga: Jaszcur-HeadAdmin borys103-HeadAdmin LanoMC-Admin Pietrzu-Admin KoTuPL-Admin

 

 

D.png

strzalka.gifTo jest serwer FB tu masz gwarancje że nie padnie po kilku dniach

 

 

 

Masz pomysły napisz je na forum a kto wie może pojawią się na serwerze.

 

 

Zapraszamy serdecznie.

 


 
 

Opublikowano

Jak byś mogł to napisz czy to forum : http://episionminecr...craft.cba.pl/ może być. Zrobiłem go jeszcze wczesniej niż serwer był (4-6 dni). A po zatym ja miałem z lano zrobić taki serwer ale on napisał że ten jest i bardzo nie iem o co biega i czy mogłbym mieć przynajmniej moda ? (Dlaczego? Ponieważ lano mi obiecał admina ale jest taka sytuacja że wy założyliście ten serwer a Lano mówił mi że zezwolił na ta nazwe co teraz macie tzw. EpisionCraft)

 

 

PS. Korzystajcie z forum www.episionminecraft.cba.pl

 

 

Prosze tego nie czytać

o0JlwsE.png

Opublikowano

mam do ciebie drobną prośbe nie podawaj linków do for -.-

 

 

 

 

po 1 moda dam ci za pomoc z forum u mnie na serwerze dostaniesz admina.

po 2 ja dałem tylko propozycje nazwy no ale skoro wzieli to dobra niech ją mają.

po 3 NIE PODAWAJ LINKÓW DO FOR!!!!!


 
 

Opublikowano

Serwer gówniany. Nic dodać, nic ująć.

 

Poszedłem kopać z kolega, niejaki WeberPL teleportował się i nas zabił. Wielkoduszny oddał itemy z kit tools, ale diaxy zajebał. Poszedłem po te drewniane itemki, to znów mnie zabił... Diaxy znalazłem na warp jedzenie bo ktoś tam zginął i tyle. Rzuciliśmy pare "kurw" z kolegą, to zaczęła się kłótnia. I zaczęły się teksty "wyjdz s tego serwera dzieciaku" (pisownia oryginalna).

 

 

 

Nie polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...